Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!


μαιρη3

Recommended Posts

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ Ε ΚΑΙ???ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ Μ ΠΑΡΑ ΤΟ ΝΕΑΡΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΟΜΩΣ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΕΧΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ Κ ΝΑ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ Κ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ!!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΑΝΕΧΕΣΤΕ!!ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΠΙΕΖΟΥΜΕ Κ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ!!ΑΣ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΑΣ Κ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΖΩΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ!!Κ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΣΤΑΣΗ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΙΟΘΕΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι Μαιρη μου,οπως ακριβως τα λες!Μπραβο σου για τον τροπο που σκεφτεσαι!Σου ευχομαι οτι καλυτερο,οτι επιθυμεις να πραγματοποιηθει!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΣΤΑ ΒΡΕ ΜΑΙΡΡΗΗΗΗ :laugh: ΝΑ Τ'ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!ΑΣ ΖΗΣΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΕΜΑ ΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Οπως πανειλημμένα έχω αναφέρει: "Ο Θεός γνωρίζει την κατάλληλη χρονική σιγμή για όλα στη ζωή του δημιουργήματός του''...

Ωραία νότα αισιοδοξίας εξέφρασες!

Να είσαι ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα σκέφτεσαι πολύ σωστά και μπράβο σου!!

Σίγουρα υπάρχουν στιγμές που όλοι μας λυγίζουμε αλλά αυτή είναι η στάση που πρέπει να έχουμε στη ζωή.

Να εκτιμάμε αυτά που απλώχερα μας χαρίζει ο Θεούλης και κυρίως την υγεία μας, να Τον ευχαριστούμε καθημερινά και ταπεινά να Τον παρακαλούμε για κάτι που θέλουμε. Εκείνος μόνο ξέρει πότε πρέπει να μας το στείλει.

Κοιτάξτε λίγο γύρω σας με ανοιχτά μάτια! Κοριτσάκια μου γλυκά είμαστε από τους τυχερότερους ανθρώπους στη γή και όταν αυτο το συνειδητοποιήσουμε θα γίνουμε περισσότερο ευτυχισμένοι και λιγότερο απαιτητικοί!! Και τότε η ζωή θα γίνει ομορφότερη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαιρούλα

Χρειαζόμαστε όλες να τα ακούμε για να παίρνουμε κουράγιο και να συνεχίζουμε.

Φοβερή αντιμετώπιση παράδειγμα για όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επιτελους αισιοδοξες και θετικες σκεψεις!τις ειχα πολυ αναγκη μετα απο μια αρνητικη χωριακη.ας γευτουμε αυτα που ηδη μας εχει δωσει απλοχερα ο θεουλης και οταν μας στειλει με το καλο και το καλυτερο δωρακι που μας το φυλαει για εκλπηξη να χαρουμε διπλα και τριδιπλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

ΜΕ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΩΣ Κ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΞΕΧΝΑΜΕ

ΕΥΧΟΜΕ ΣΕ ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ Κ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφα τα λες Μαιρούλα μου! Μπράβο σου! Τα λόγια σου είναι προς παραδειγματισμό όλων των θηλυκών υπάρξεων εδώ μέσα, που παλεύουμε να γίνουμε μανουλίτσες! Τα φιλιά μου καλή μου! Συνέχισε να έχεις τέτοιες υπέροχα θετικές σκέψεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΗ MANIAMOUNIA ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΓΧΩΤΙΚΗ Κ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΑ!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...