Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ


molly

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΕΙΜΩΝΑ Η΄ ΑΝΟΙΞΗ)ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΒΑΠΤΙΣΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ Ν ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ,ΣΤΟΛΙΣΜΟ,ΡΟΥΧΑ,ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ.ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και με το καλο!

αυτα εινα ιτα δικα μας..πριγιπα ηθελα αλλα του αντρα μου του φαινοτανε συνηθισμενο οποτε το αφησα.

αλλα και αυτα που καναμε με ξετρελαναν και τα βρηκα λιγοτερο συνηθισμενα για αγορακι..λοιπον

να το προσκλητηριο που εκανε ο μπαμπακας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ 3!Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ?ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ?ΠΟΛΥ ΠΡΟΤΟΤΥΠΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΡΑΥΓΑΛΕΑ!ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΟΥ!ΑΝ ΞΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μπαμπας εινα ιγραφιστας και κανει και προσκλητηρια.

το κεκακι το πηρα απο ζαχαροπλαστειο στην γειτονια μου και κοστιζε 1ε! συσκευασια το καναμε εμεις με κορδελα λευκη ή λαχανι.

τα γλαστρακια τα καναμε εμεις...τα τετραδια τα πηραμε και τα δεσαμε ετσι οπως βλεπεις..οτι θες ρωτα!

να και τα υπολοιπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ Π[ΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ?ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΠΗΓΑΝ?ΠΟΛΑΝΕ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ?ΩΡΑΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ.Α!ΑΛΗΘΕΙΑ,ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ?ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΤΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ωραια εινα ινα εχεις φτιαξει μονη σου πραγματα..τα βλεπεις και τα ευχαριστιεσαι!

εαν θες να κανεςις μονη σου υπαρχουνε πολλα σιτε π.χ. www.eshopgamou.gr που μπορεις να αγορασεις τα υλικα και να τις κανεις..εγω πηρα τα γλαστρακαι απο καταστημα χονδρικης, παρηγγειλα βασιλικους σε θερμοκηπιο, πηρα τα υλικα για τα μπομπονιερακια και τις κορδελες και βγηκε συνολο περιπου 1.5-1.6 η μια(ισως και λιγο λιγοτερο δεν τα εχω υπολογισει και πολλυ ακριβως.)βεβαια πολυ προσωπικη δουλεια αλλα το ευχαριστιομουνα!

και ο αντρας μου βεβαια μαζι...

τον στολισμο μου τον εκανε μια κοπελα που κανει πολυ ομορφα πραγματα...οταν παρω φωτο(σεπτεμβριο)θα βαλω να δεις..στις σκαλες αντι μπαλονια ειχαμε βασιλικους μπαλες τυλιγμενους με γαζες πολυ ομορφους που μετα τους μοιρασα... γενικα ητανε θεμα φυσης...αγροτικο..και τα μπαρμπαδακια στον στολισμο αγροτακια με τσαπες ητανε! πλακα ειχε.....

ο χαμογελ οτου παιδιου εχει σιτε

www.hamogelo-eshop.gr

εχει λιγα πραγματα αλλα η πραξη μετραει..και το κανε μια ευχη εχει αλλα δεν εχω site..και το συνδρομο down αλλα αφουδεν εισαι απο εδω δεν μπορεις να πας..

δες μηπως εχει καποιο ιδρυμα εκει που εισαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια μου ΒΕΝΙ,τι ωραια στολισατε!!!!:woohoo: Τωρα τα ειδα,ειχες κανει ποστ?

παντως απ οσο φαινεται στις φωτο,πρεπει να ηταν υπεροχη η βαφτιση!:woohoo: Να σας ζησει ο μακρυμαλλης!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Βενετια μου ΒΕΝΙ,τι ωραια στολισατε!!!!:woohoo: Τωρα τα ειδα,ειχες κανει ποστ?

παντως απ οσο φαινεται στις φωτο,πρεπει να ηταν υπεροχη η βαφτιση!:woohoo: Να σας ζησει ο μακρυμαλλης!:laugh:

οχι βρε υβοννη δεν ειχα κανει:(

καθε μερα ελεγα και καθε μερα βαριομουνα..ειχα πολυ δουλεια τη νμερα και με τον μικρο που γυρναει οοοοοοοολλλλλλοοοοοο το σπιτι πλεον δεν μπορω να πολυκαθομαι στον υπολογιστη...

η βαφτιση ητανε πολ ομορφη! και ο μικρος δεν εκλαψε καθολου!!! μονο οταν τον εντυνα(κλασσικα!!!!)

ευχαριστουμε!!!!!!!!! θα βαλω και κανονικες φωτο οταν παρω απο τον φωτογραφο!!!!

ασχετο αλλα καμια συναντηση μετα τον 15αυγουστο ε????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veni φανταστικα ολα... μπραβο... και το καλυτερο φυσικα ειναι οτι τα εφτιαξες μονη σου και εβαλες την φαντασια σου...!!! :) Συγχαρητηρια...;) Εγω περιμενω τις φωτο απο την βαπτιση και θα ανοιξω ποστ... να δω ποτε θα τα παρω...; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...