Μετάβαση σε περιεχόμενο

στεγνωτήριο???


Recommended Posts

Γειά σας Μανούλες!!! Νέα στο club. είμαι στον 8ο μήνα και ετοιμάζομαι. έχω αγοράσει και εγώ τα προικιά μας και τα στέγνωσα στο στεγνωτήριο. Λέτε να υπάρχει πρόβλημα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ , ΕΞΑΛΛΟΥ 8Α ΣΙΔΕΡΩΘΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ.

ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΟΜΩΣ ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΝΑ ΛΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΑΚΤΗΡΙΑ (ΑΚΑΡΕΑ , ΚΛΠ)

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στο μαμυ κ με το καλο το μωρακι σου.

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα με το στεγνωτηριο,ισα ισα αν μενεις αθηνα κ σε κανα κεντρικο δρομο ειναι οτι καλυτερο.Αρκει να διαβαζεις καλα τις ετικετες.Ξερεις ποσα ρουχα εχω μαζεψει κ ποσα παντελονια εχω κοντυνει??:laugh: Με τα βρεφικα να μην βαζεις τα σελτεδακια κ γενικα οτι εχει πλαστικο πανω γιατι λιωνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..

εγω από φοβο δεν τα εβαλα στο στεγνωτηριο, όχι για τα βακτηρια αλλά για να μην αλλοιωθουν τα χρωματα(αν και δε μου εχει τυχει ποτε).. μην ανησυχεις ..τα περισσοτερα στεγνωτηρια εχουν ειδικο πρόγραμμα για τα βακτηρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisimopoio stegnotirio edo k 5 xronia k ,sto moro apo tote pou gennithike,den to allazo me tipota eidika edo exoume polu ugrasia to xeimona k den mporo na gemizo ta kalorifer rouxa,tou morou panta ta siderono me atmo opote den nomizo na menoun vaktiria..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χρωματα ειναι ισως το μοναδικο πραγμα που δεν επηρρεαζει το στεγνωτηριο... με την παροδο του χρονο απλα τα ρουχα πχ οι πετσετες "λεπταινουν" αλλα ... ποσα χρονια να κρατησεις μια πετσετα?:?:?: χαχαχαχα

εγω παντως το χρησιμοποιω τουλαχιστον μια δεκαετια και τωρα και στα ρουχα του μωρου.... δεν βαζω τα σελτεδακια και οτι εχει πλαστικο, ολα τα αλλα μεσα και μετα δεν μπαινω στον κοπο να τα σιδερωσω γιατι εχουν ηδη βρασει εκει μεσα

κοινως το στεγνωτηριο ειναι αλλη μια εφευρεση που μας κανει τη ζωη πιο ευκολη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...