Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS- ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΥΓΡΑ


Recommended Posts

Κοριτσακια μου καλησπερα, ειμαι λιγο αγχωμενη. Λευκα υγρα ειχα από την αρχή της εγκυμοσύνης μεχρι και τωρα. Μαλιστα στη τελευταια επίσκεψη στο γιατρο πριν μια εβδομαδα που του πήγα και διαφορες εξετασεις αιματος και ουρων, του ανεφερα οτι εχω αυξημενα κολπικα υγρα. Δεν τον ανησυχησε καθολου το γεγονος και το μονο που μου ειπε ειναι να φαω κανενα γιαουρτακι. Σημερα ομως ειδα στο εσωρουχο μου-σορρυ για την αηδιαστικη περιγραφη-σκουρα κιτρινα υγρα εως πολυ ανοιχτα καφέ. Ειχε καμια κοπελα παρομοια υγρα;;;;Πρεπει να ανησυχω; Εχω στο μυαλο μου και τις αποκολλησεις που ειχα παθει στο 2ο μηνα και παω να τρελαθω....Ετσι μου ερχεται να ξανακλεισω ραντεβου με το γιατρό να με δει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕΛΕΝΑΚΙ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ , ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΛΕΥΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΥΧΝΑ ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΚΟΛΠΙΤΙΔΕΣ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑΚΙΑ.

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ , ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ !!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helenakki οπως τα λες οντως τα υγρα σου ειναι περιεργα

η ποσοτητα οντως δεν ειναι ανησυχητικη γιατι πολλες γυναικες κατα την εγκυμοσυνη εχουν πολλα υγρα.

βεβαια συνηθως η λοιμωξη συνοδευεται απο φαγουρα.

εγω θα πηγαινα να κανω καλλιεργεια και αντιβιογραμμα κολπικου , αλλα οσον αφορα το καφε που λες!

δεν τον παιρνεις ενα τηλ να του το πεις βρε κοπελα μου , αν δεν ειχες περασει δυσκολα θα σου ελεγα να το παρεις χαλαρα , αλλα παρε ενα τηλ για καλο και για κακο να σου φυγει το αγχος

περαστηκα σου γρηγορα και σου ευχομαι να εχεις ενα πολυ καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης χωρις προβληματα πλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω θα σου έλεγα να πάρεις το γιατρο ενα τηλεφωνακι ,λόγω χρωματος και υφης , χωρις όμως και πάλι να ανησυχεις!!!

εμενα στο τελευταιο ραντεβου μου ειπε ότι αν δω αυξημενα υγρα να χρησιμοποιησω κολπικά τη daktarin , που ειναι ακινδυνη..

όμως εγω δεν εχω δει κατι εντονο και δεν την πηρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΙΤΡΙΝΑ ΥΓΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ!ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΦΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ ολες οσες μου απαντησατε!Η αλήθεια είναι πως αν δεν επαιρνα το γιατρό μου τηλεφωνο δεν επροκειτο να ηρεμησω. Ο γιατρός ευτυχώς με καθησυχασε μου ειπε να μην ανησυχω καθολου και οτι το καλοκαιρι υπαρχει πάντα αλλαγη στη χλωριδα του κολπου...αυτό σε συνδυασμό με την εγκυμοσυνη (που από μονη της δημιουργεί αυξημενα υγρα) εξηγεί τα υγρα αυτά που εγιναν κιτρινοκαφε. Ενταξει η αληθεια ειναι πως από χθες δεν ξαναειδα στο εσωρουχο μου τιποτα.Τον ρωτησα κιολας αν πρεπει να με δει γιατί σε 2 ημερες φευγουμε διακοπες και μου είπε οχι. Αχ βρε κοριτσια μου εφυγε ενα βαρος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...