Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ....ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα είναι γλυκιά μου, γιατί όχι άλλωστε?

Είναι απίστευτα τα συναισθήματα που θα νιώσεις όταν δεις στον υπέρηχο αυτό το μικρό σποράκι που θα εξελιχθεί σε μωράκι.....το δικό σας μωράκι!!!

Σου εύχομαι να έχεις καλή εγκυμοσύνη ....φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου μωρε θα δεις ενα μικρο σπορακι στην κοιλιτσα σου και θα ξετρελαθεις πιστεψε με ειναι μαγικο ολα καλα θα σας πανε ειμαι σιγουρη και σου ευχομαι να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ...ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΣΑΚΟ ΚΑΡΔΙΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑ ΨΙΛΑ Ο ΣΑΚΟΣ ΟΧΙ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ...

ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΧΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟ ΑΠΟΒΟΛΗΣ....

ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΡΙΠΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΦΟΒΗΣΕ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΓΡΙΠΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΕΙΝΔΙΝΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑΜΕ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ...

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε.να προσεχεις για την γριπη.αντε την επομενη φορα θα ακουσεις και την καρδουλα και θα ξετρελαθεις.

καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΛΑ!!!!ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...