Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!


μαιρη3

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 8/8 ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ!!ΠΑΘΑΙΝΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΚΡΑΜΠΕΣ-ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ!!Α!!Κ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ:blush: :blush: ΠΡΙΝ 6 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ(5 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΠΙΘΑΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ)ΑΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!:angry: ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ??:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν τα έχεις καταφέρει,τότε τα καταφέραμε μαζί.

Εγώ περίμενα περίοδο εχθές αλλά τίποτα.

Αλλά έχω τρομερά νεύρα.

Αν μέχρι τη Δευτέρα δε δω περίοδο,πάω για χοριακή.Σε συμβουλεύω να κάνεις το ίδιο και ΑΣΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ.

Εγώ δεν τα εμπιστεύομαι πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias έγραψε:

Αν τα έχεις καταφέρει,τότε τα καταφέραμε μαζί.

Εγώ περίμενα περίοδο εχθές αλλά τίποτα.

Αλλά έχω τρομερά νεύρα.

Αν μέχρι τη Δευτέρα δε δω περίοδο,πάω για χοριακή.Σε συμβουλεύω να κάνεις το ίδιο και ΑΣΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ.

Εγώ δεν τα εμπιστεύομαι πια!

Συμφωνώ 100%!!!

Τα τεστ και ειδικά τόσο νωρίς είναι πεταμένα λεφτά. Και αν υποθέσουμε πως είσαι έγκυος (που μακάρι!!!!!!!!) πέρασες μια απογοήτευση χωρίς λόγο.

Εύχομαι τζάμπα να πέρασες την απογοήτευση και σε λίγες μέρες να'χεις μια σούπερ χοριακή! Κι εσύ και η Δήμητρα! Άντε να φουσκώνουν κοιλίτσες σιγά-σιγά.. μπας και πάρουμε σειρά μερικές μερικές.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ Α Κ Α Ρ Ι να είσαι!!!

Περιμένουμε τη χοριακη!!!

Πολλά φιλακια...

και όπως είπε και η crazy...

Αντε να παίρνουμε σειρά μερικές μερικες!!! :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ειδα Μαιρη οτι εχεις ανοιξει δικο σου ποστ...Λοιπον μην τρελλαινεσαι με τα συμπτωματα γιατι δεν θα βγαλεις ακρη... Εγω το τεστ το εκανα 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο κυριως γιατι πονουσα αρκετα (ειμαι πολυ ψιλοπονη) και ηθελα να παρω ντεπον.. Οχι γιατι πιστευα οτι ημουν εγκυος..καμια σχεση...Οι πονοι με παρεπεμπαν σε περιοδο, οχι σε εγκυμοσυνη...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μπραβο!!σαν πονοι περιοδου!!αλλα απ την 20 μερα??εμενα κανα 2ωρο πιο πριν με πιανουν οι πονοι περιοδου!!αααα!!!θερμομετρηθηκα κολπικα εχω 37.5!!:dry: σας ευχαριστω κοριτσια παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαιρη μου, ειμαι η χαρα, δεν ξερω αν ετυχε να διαβασεις τι εγραψα για την εμπειρια μου με τα τεστ εγκυμοσυνης... με λιγα λογια... ειχα καθυστερηση, εκανα και εγω αυτα τα τεστ που ανιχνευουν την ορμονη, μετα απο την 5ην μερα ΕΠΑΦΗΣ!!! ο κυκλος μου ειναι σταθεροτατος, 28 μερες. το ενα τεστ το εκανα την 28ην μερα, και... ΑΡΝΗΤΙΚΟ. συνεχιστηκε η καθυστερηση, εκανα δευτερο τεστ την 33ην μερα, και παλι ΑΡΝΗΤΙΚΟ. τελικα ο γιατρος μου ειπε να κανω αιματολογικη που ειναι 1000% τα τεστ δεν βγαινουν παντα σωστα, ειτε δειξουν θετικο ειτε αρνητικο. μονο η αιματολογικη! εξαλλου στοιχιζουν τα ιδια χρηματα. και ετσι και αλλιως ο γιατρος σου θα σου ζητησει την αιματολογικ! επισης η αιματολογικη θα δειξει ποσων βδομαδων εισαι! αστα τα τεστ!βλακειες!

οσο για τα πονακια, τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι ακριβως τα ιδια με της περιοδου οποτε δεν μπορεις να καταλαβεις! η μονη διαφορα ειναι με το στηθος, λιγο πιασιμο, λιγο...γαργαλισμα στην ρωγα,και κυριως ευαισθησια!

οσο για τα υγρα και γω ετσι ειχα. απλα για σιγουρα πραγματα, μην χαιρεσαι για να μην απογοητευτεις μονη σου μετα απο δικα σου ονειρα! οπως ερθουν τα πραγματα. η συμβουλη μου μην πας ουτε στο γιατρο ουτε για αιματολογικη αν δεν περασουν 5 μερες περιπου απο την μερα που περιμενεις περιοδο..... για την ψυχολογια σου και μονο τα λεω αυτα, ε?

καθε επιτυχια! και μακαρι εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ χαρα μου!!!τα ξερω αυτα τα ρημαδοτεστ!!!ειχα μια εγκυμοσυνη πριν 6 χρονια που δυστυχως δεν βγηκε εις περας!!δεν ειχα κανενα συπτωμα απλα πολλα νευρα!!δεν απογοητευομαι γιατι ξερω πως καποια στιγμη θα ρθει το μωρουλι μου!!κ παλι σε ευχαριστω κοριτσι μου κ συ οτι επιθυμεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ:) :)

ΚΑΝΕ ΛΙΓΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 16 ΜΕΡΕΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΠΙΣΗΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια με αυτα τα βρωμοτεστ!!!εκανα κι εγω ενα τα μεσανυχτα που φυσικα βγηκε αρνητικο και τωρα ειμαι να πεθανω.μαλλον ομως πως δεν εχω νινακι γιατι απο την 20η μερα εχω δυνατους πονους περιοδου(που δεν νομιζω να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης)και πονο στο στηθος αρα θα αδιαθετησω.το τεστ το εδειξε καθαρα.αυριο το πρωι θα κανω και το 2ο αλλα το αποτελεσμα το ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairoula mu makari na eisai egkios!!!!!!!makari makari!!!!

min trelenesai me ta test...auta pou deixnoun apo tin 5 mera ennooun silipsis kai oxi epafis...kai pistepse me den einai axiopista!opote kane xoriaki pou den peftei pote exo...oson afora ta symtomata..min dineis kai polu simasia...ego eimai 13 evdomadon...kai simptomata den eixa pote...perimena periodo kai oute ponakia eixa oute prismeno stithos...meta tin 6 evdomada pristike to stithos mu kai akoma kai simera mono auto niotho!!!!koritsaki mu..euxomai na eisai na ziseis autin tin yperoxi empeiria!!!!einai pragamtika yperoxi!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

na mas peis suntoma ta euxarista!!!!!!!!

filakia!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα σου εύχομαι τα καλύτερα και περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα νέα.

Θα ήθελα επίσης να θυμίσω την ιστορία του μέλους Haroulini(αν δεν κάνω λάθος) με τα τεστ. Μην βιάζεστε να κάνετε τεστ πριν να έχετε καθυστέρηση. Είναι κρίμα να βλέπετε αρνητικό αποτέλεσμα και να απογοητεύεστε. Είναι πολύ ψυχοφθόρο. Που ξέρετε? Μπορεί όντως να είστε εγκυούλες και εσείς να στενοχωριέστε για το - αποτέλεσμα.

ΚΕΛΥ ακούς? Ή μάλλον, διαβάζεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφιες μου σας ευχαριστω παρα πολυ:kiss: rose25 λες να χει γινει το καλο?κελλυ μου μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου κ θα δεις θα μας κατσει το μωρακι μας!!:kiss: manm κ γω στη 1 εγκυμοσυνη δεν ειχα κανενα συμπτωμα απλα δεν μου ηρθε η περιοδος!!!σε ευχαριστω ομως για τα ωραια λογια σου!!θελω να περασουν γρηγορα οι μερες για να μαθω γιατι η δουλεια μου ειναι βαρια:( κ αν δεν ειμαι δεν θα στεναχωρηθω γιατι εχω εναν αντρα που με αγαπαει πολυ κ θα χουμε αλλον ενα μηνα για αγκαλιτσες;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη μου καταρχήν σου έυχομαι να έρθει γρήγορα το μπεμπε που τόσο επιθυμείς!

Επειδή πέρασα την ίδια εμπειρία ακριβώς με εσένα πριν λίγες εβδομάδες (είχα συμπτώματα όπως πόνους χαμηλα και στο στήθος αρκετές μέρες πριν την πιθανή περίοδο τα οποία μετέφρασα σε εγκυμοσύνη) και βιάστηκα πολύ να κάνω τεστ φαρμακείου και χοριακή, τα οποία βγήκαν αρνητικα φυσικά. θα σου έλεγα να μην βιαστείς γιατί η απογοήτευση μετά είναι τρομερά μεγάλη. Σκέψου ότι αν δεν είσαι έγκυος καλύτερα να το μάθεις όταν θα έρθει η περίοδος παρά να έχεις κάνει ως τότε χίλια τεστ που θα έχουν βγει αρνητικά. Απο την άλλη αν είσαι έγκυος, δεν τρέχει και τίποτα να το μάθεις και 5 μέρες αργότερα. Το θέμα είναι να έχει συμβεί το επιθυμητό και όχι πότε θα το μάθεις εσύ. Σωστά? Το ξέρω ότι ειναι δύσκολο αλλά πρέπει να έχουμε υπομονή.Τα λέω όλα αυτά για να τα ακούω κι εγώ! Η συμβουλή μου είναι να περιμένεις λίγες μέρες καθυστέρησης, έστω και 2 ή 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τη Μαρίνα, αν και εγώ θα έλεγα να περιμένεις λίγες μέρες παραπάνω, καμιά βδομάδα καθυστέρησης, εκτός κι αν θα εκραγείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ.ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΟΜΩΣ Ε?ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 20 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.Ε ΤΟ ΕΔΕΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΜΕΤΑ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΑΑΛΗ!ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΩΣ ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΑΣΤΕ Ε?ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ROSE25 ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ:( ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!:cheer: ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ:kiss: :kiss: :kiss: ΓΙΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ,ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ,ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ:P ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΡΜΗ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΡΟΥΛΑΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΚΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ..ΚΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ!!!!

Υ.Γ.KAI ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΠΟΨΕ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!!ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...