Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι επαθα η δολια....


alkost

Recommended Posts

διαβαστε τι επαθα και δεν εμφανιστηκα καθολου αυτες τις μερες..

πριν 4 μερες ειχα μια ελαφρα κοκκινιλα στα ματια μου,νομιζα κατι με ερεθισε απο τους φακους επαφης..τους εβγαλα και εβαλα κολλιριο..το πρωι σηκωθηκα και ειχαν πρηστει τα ματια μου,ηταν κοκκινα σαν ματωμενα και ετσουζαν τοσο,που εκανα εμετο απο τον πονο και την αυπνια,(δεν μπορουσα να κοιμηθω,οταν τα εκλεινα με πεθαιναν απο τον πονο)

τελικα με τα πολλα με πηγε ο κωστας στο νοσοκομειο και το πορισμα ηταν : εγκαυμα..επαθα εγκαυμα στα ματια,απο τι λετε????απο το τηγανισμα!!πεταχτηκαν σταγονες λαδι καυτο στα ματια μου,μια μερα πριν αρχισουν οι ενοχλησεις,αλλα δεν εδωσα σημασια..

και κοριτσακια μου χθες μου εβαλε αλοιφη,και μου τα τυλιξε με γαζες,αοματη!!!απο χθες το μεσημερι μεχρι σημερα το πρωι ημουν τυλιγμενη!!!ηταν πολυ πιο δυσκολο απο οτι φανταζομουν..πως ζουν αραγε οι καημενοι οι τυφλοι???

τελος παντων,σημερα ειμαι καλυτερα,εφυγε η κοκκινιλα και το καλο της υποθεσης ειναι οτι αφεθηκα στη φροντιδα του κωστακη μου για μια μερα,και το απολαυσα,μες την ταλαιπωρια μου!!

αυτα...φιλακιααααααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου αγάπη μου!

Τι έπαθες στα καλά καθούμενα καλε;;;

Εγώ εξεπλάγην!

Δεν ήξερα ότι μπορείς να πάθεις τέτοια νίλα από το τηγάνι!Νόμιζα πως μόνο η ηλεκτροκόλληση έχει τέτοια αποτελέσματα!

Περαστικά σου κούκλα μου και,τι να πω;

Μη σου ξανατύχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΕΓΚΑΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΓΑΝΙ?ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ.ΤΕΛΕΙΚΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Ε?ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΜΩΣ Ε?Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ:P ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ..και ο γιατρος αυτο μου ειπε!!!

καλα ηλεκτροκολληση εκανες??? :laugh: τελικα πρεπει και στα οικιακα,να μας κολλανε βαρεα ανθυγειινα ενσυμα!!!γιατι δεν το καταλαβα?????:laugh: δεν ειναι επικυνδυνο και ανθυγειινο επαγγελμα???χλωρινες,αζαξ,εισπνεεις απορρυπαντικα βλαβερα για την υγεια,κρεμασμα τις κουρτινες,σκαρφαλωμα στα ντουλαπια με κινδυνο να πεσεις και να φας τα μουτρα σου,σιδερωμα,με κινδυνο να καεις,η να πεθανεις απο τη ζεστη,ακομα και το μαγειρεμα!!ειδες τι μπορεις να παθεις!!!

δεν το συζητω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ Κ ΕΣΥ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ

ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ

Η ΣΕ ΤΣΟΥΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ????

ΠΩ ΠΩ ΕΠΑΘΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμ,τι μαλακίες θα λέμε τώρα;

Πας πχ.να βάλεις πλυντήριο,αυτό έχει τρέξει νερά,μπαίνεις ανυποψίαστη στο μπάνιο,γλιστράς...πάρε την τούμπα -την έχω πάθει έτσι,γι'αυτό σου λέω...

Τι τραβάμε και μεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσουλα μου σε ευχαριστω μου περασε το τσουξιμο,λιγο η κοκκινιλα επιμενει,αλλα βαζω σταγονες και οσο παει,φευγει..

rose μου σε ευχαριστω κι εσενα,εστειλες το μηνυματακι οσο πληκτρολογουσα απαντηση στη μανιαμουνιας και τωρα το ειδα,ευχαριστω,να σαι καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια σου βρε τι παθαινει ο ανθρωπος ετσι ξαφνικα να μια καλη ιδεα να λεω στον αντρα μου αν δεν εχω μαγειρεψει η δεν θα πιασει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα!!!

κανε το να δουμε!!!!καλη ιδεα!!!λες να πιανει και απο δω και περα να τεμπελιασω λιγο??? να πω οτι επαθα φοβια?????:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα κοριτσάκι, τι ταλαιπωρία ήταν αυτή στα καλά καθούμενα?

είχες κ τα τυχερά σου βέβαια από ότι μας είπες

να σαι καλά κ εσύ κ ο αντρούλης σου να σε φροντίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κουκλιτσες μου,ευτυχως ειμαι καλυτερα,νομιζα οτι ο χειροτερος πονος ειναι του δοντιου,αλλα και τα ματια δεν πανε πισω,τελικα,ο καθε πονος ειναι βασανο,σε οποιο σημειο και αν ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!

ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΡΙΠΗ. ΚΑΛΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ....

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι καλα εισαι μια χαρουλα τωρα,σωστα??!!!!Να προσεχεις κουκλα μου!!!!

ΥΓ.Ααααααα γι'αυτο λενε πως δεν κανει να τρωμε τηγανητα???? :P :laugh:

Αυτο εννοουν?!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Αμάν κοριτσάκι μου,τι κακό ήταν αυτό που σε βρήκε..!!!

Πρώτη φορά το ακούω,θα είμαι πολύ προσεκτική απο δω κ πέρα...Εκτός αν στερηθώ της περιποίησης του αντρούλη μου κ ψάχνω αφορμή,ε τότε θα κάτσω πάνω απο το τηγάνι επίτηδες...;)

Περαστικούλια,να μη μας ξαναχαθείς!!Φιλάκια πολλά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα alkost μου παλι καλα που σου περναει δεν θελω να σκεφτομαι ποσο ποιο σοβαρα θα μπορουσαν να ειναι τα πραγματα, εγω εχω κανει το θεικο μια μερα που πετουσε λαδι το τηγανι εβαλα τα γυαλια ηλιου μου πολυ γελιο αλλα ειχα ησυχο το κεφαλι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ!ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ!ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΠΟΥ Σ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ.

ΑΝΤΕ ΜΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΒΑΒΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα!Τι να πω ευτυχως που εισαι καλυτερα.Τωρα που το σκεφτομαι μια λυση για να κανουμε αφοβα τις δουλειες ειναι η στολη αστροναυτη !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...