Μετάβαση σε περιεχόμενο

kati ponakia perierga!


μαρινιω

Recommended Posts

koritsakia mou geia sas!ti kanete?loipon akouste,,,

irtha se epafi me ton kalo moy paraskeuh kai apo savvato exw tsimpimatakia katw aristera !teleutaia periodos 22/7!lete na htan woriksia?????akoma exw...:dry:

an htan woriksia tou dwsame kai katalave!!lete?????:P :P

filiaaaaaaaa:kiss: :kiss:

a!o kiklos mou einai 26-28 imerwn pleon!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ πιθανό αγάπη μου να έχεις ωορηξία,αφού,τώρα που μέτρησα τις μέρες σου,την 1η του μήνα (το Σάββατο δηλαδή) ήσουν στην 11η μέρα του κύκλου.

Μπορεί απλά και να είναι προεόρτια της ωορηξίας.

Εγώ καταλαβαίνω την ωορηξία μου επειδή έχω ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ (σικ,αλλά δε μπορώ να το θέσω αλλιώς) και κάτι πονάκια περίεργα,σαν και τα δικά σου!

Βουρ στον πατσά κουκλάρα!

Καλά αποτελέσματα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το συζητάς καθόλου..... :laugh: :laugh: :laugh:

Ωορηξία ήταν .... και όπως είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια ... ξέρεις τι να κάνεις! Μην αφήνεις αυτές τις μέρες με τίποτα να περνάνε έτσι, αν θέλεις ένα μωράκι σύντομα στην αγκαλίτσα σου. Σου εύχομαι καλή συνέχεια και σύντομα καλά αποτελέσματα !!! :cheer:

Μην αγχώνεσαι για τίποτα - όλα θα γίνουν !!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw glikes mou!!!!!!!!!!!na ste kala!!!!makari makari na pigan olaaaaaaa kala;) ;)

kai na egine ena thaumataki mesa mou!!!:woohoo: :woohoo:

exw akousei oti otan ginete sillipsi exeis ponakia xamila!alla kateutheian?????

alla mallon woriksia htan!!!se kiklo 26 imerwn poia mera ginete owriksia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου γεια σου και πάλι. Σε κύκλο 26 ημερών (που σημαίνει ότι η περίοδος σου έρχεται την 27η μέρα) η μέρα της ωορρηξίας είναι η 12η!! Σου το εύχομαι κοριτσάκι μου να έγινε το θαυματάκι! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

Μαρινιώ μου γεια σου και πάλι. Σε κύκλο 26 ημερών (που σημαίνει ότι η περίοδος σου έρχεται την 27η μέρα) η μέρα της ωορρηξίας είναι η 12η!! Σου το εύχομαι κοριτσάκι μου να έγινε το θαυματάκι! :laugh:

makari koritsara mou!!!!de me noiazei an den exoume arketa lefta!!!

thelw mpempe!!autes oi ormones mou nwris xtipisan:( !!kai nomiza meta ta 25 xtipan!:laugh:

ti exw pathei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνονόματη, δεν θέλω να είμαι η σπαστικιά της παρέας όμως είναι πολύ νωρίς ακόμα. Μην ενθουσιάζεσαι για να μην απογοητευτείς αργότερα...και η προσγείωση είναι πολύ ανώμαλη. Όσο δύσκολο κι αν είναι προσπάθησε να κάνεις υπομονή μέχρι να έχεις καθυστέρηση πριν βγάλεις συμπεράσματα και μην κάνεις τεστ πριν την καθυστέρηση(προσωπική συμβουλή). Τα συμπτώματα αυτά, ναι μπορεί να είναι και ωορυξίας αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα.

Συγγνώμη αν σε απογοητεύω αλλά επειδη πέρασα πρόσφατα όλη αυτη την αγωνία θέλω μόνο να σε προφυλάξω. Ειλικρινά σου έυχομαι να πάνε όλα καλά και τώρα που μιλάμε μέσα σου να μεγαλώνει το σποράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marina.k έγραψε:

Συνονόματη, δεν θέλω να είμαι η σπαστικιά της παρέας όμως είναι πολύ νωρίς ακόμα. Μην ενθουσιάζεσαι για να μην απογοητευτείς αργότερα...και η προσγείωση είναι πολύ ανώμαλη. Όσο δύσκολο κι αν είναι προσπάθησε να κάνεις υπομονή μέχρι να έχεις καθυστέρηση πριν βγάλεις συμπεράσματα και μην κάνεις τεστ πριν την καθυστέρηση(προσωπική συμβουλή). Τα συμπτώματα αυτά, ναι μπορεί να είναι και ωορυξίας αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα.

Συγγνώμη αν σε απογοητεύω αλλά επειδη πέρασα πρόσφατα όλη αυτη την αγωνία θέλω μόνο να σε προφυλάξω. Ειλικρινά σου έυχομαι να πάνε όλα καλά και τώρα που μιλάμε μέσα σου να μεγαλώνει το σποράκι!

eyxaristw glikia mou!!!!kai egw thn exw patisei etsi!!!ase trexame se ola ta farmakeia gia test me ton sintrofo mou!!!!:laugh:

kai ola sto keno!afou arxizame na to pisteuoume !!!

oxi den enthousiazomai!apla rwthsa an imoun se meres woriksias!

kai exw fouskwmatakia sth koilia apo twra!nwris den einai???:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινώ μου η θερμοκρασία σου μια χαρά κανονική είναι. Όμως μην σκέφτεσαι συνεχώς το νινί γιατί το άτιμο το μυαλουδάκι μας μάς παίζει παιχνίδια και δημιουργεί συμπτώματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...