Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΔΩΡΟ ΠΑΣ ΣΕ ΝΕΟΓΓΕΝΗΤΟ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙ:P ΑΥΡΙΟ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΟΜΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ.ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ?ΤΙ ΠΑΝΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ?ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΕΙ!ΠΑΝΕ ΓΛΥΚΑ?ΠΑΝΕ ΡΟΥΧΑ?ΠΑΝΕ ΓΛΑΣΤΡΕΣ?ΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΠΕΤΑΞΑ ΚΟΤΣΑΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης μια καλή ιδέα, είναι και να πας μια εικονίτσα για το μωράκι

ή ένα ματάκι σε καρφιτσούλα για να το χει πάντα πάνω του.

το τελευταίο παραπέμπει σε χρυσαφικό, μπορείς να βρεις οικονομικό

και όχι απαραίτητα ακριβό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

mia oikogemeiaki fili mas efere ena kouti pampers anti gia gluka k mou arese para polu...to theorisa polu praktiko!!

xaxaxa den to eixa skeutei auto polu praktiko kai aparetito .

an skeyteis oti oso kanei mia megalh shskeuasia kanei ena rouxalaki ,gnosths alisidas pou arxizei apo j....,kai tha tis foresei kai perisoters fores !!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

savropinguinos ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΚΕΨΗ ΑΛΛΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ PAMPERS.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΡΑΒΑ!

ΕleNitSa ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΧΑΘΩ:P ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΝΤΟΣ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ Η ΕΙΚΟΝΙΤΣΑ Η ΜΑΤΑΚΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΥΝΗΘΩΣ, ΡΩΤΑΩ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΟΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ, ΕΝΑ ΑΛΜΠΟΥΜ, ΕΝΑ ΜΟΜΠΙΛ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ, ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ. ΑΥΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΑΛΜΠΟΥΜ ΦΩΤΟ ΜΕ ΚΕΝΟ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ!!!ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΓΛΑΣΤΡΟΥΛΑ!!!ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ, ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ,!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Εγω σε 2 φιλές μου που γεννήσανε πρόσφατα (η μια έκανε αγοράκι και η άλλη κοριτσάκι) τους πηρα στο αγοράκι ενα σετ σεντονάκια χρώματος μπλε με κατι αεροπλάνακια καλής ποιότητας όμως και στο κοριτσάκι της πήρα ενα ροζ γλυκήτατο μπουρνουζάκι αααα μην ξέχασω και μεσα στο δωρο καρτούλα με το ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ.

Καλές αγορές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου φέρανε:

-μπουρνουζάκι(πολύ πρακτικό και δεν είχα αγοράσει)

-κουβερτούλα με τα αρκουδάκια Forever Friends(επίσης πρακτική για τον χειμώνα)

-έναν μεγάλο αρκούδο(όσο μέναμε Ελλάδα έπιανε την μια πολυθρόνα καθοτι δεν χώραγε στο δωμάτιο της μικρής :P )

-λουλούδια(πήραμε κάποια στο σπίτι,πήραν οι γονείς μου,πήρανε και οι νοσοκόμες,κοινώς δεν πολυσυμφέρουν)

-αλυσίδα-ταυτότητα με το όνομα της μικρής(ξετρελλάθηκα!!!)

Νομίζω πως ένα μπουρνουζάκι,ένα σετ με σεντονάκια ή μια κουβερτούλα(θα την χρησιμοποιήσει αργότερα)είναι τα ιδανικότερα και τα πρακτικότερα!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπαρχουν τα ημερολογια του μωρου ειναι μια πολλη ωραια κινηση μια και θα το γραφει η μαμα.Επισης μπορεις αν απρεις στη μαμα ενα αφρολουτρο με ενα γαλακτωμα ειναικατι πολυ καλο θυμαται οτι ειναι γυναικα και μπορεις για το μωρακι να παρεις μια εικονα αυτο ειναι πολυ καλο παρε τον αγιο στυλιανο ινια ο προστατης των παιδιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολλα που μπορεις να παρεις σε ενα νεογεννητο απο ρουχαλακια(φορμακια) μπουρνουζι,σετ σεντονακια(χρειαζονται!!!)

μπορεις να παρεις κατι πρακτικο και χρησημο οπως σαλιαρες σελτεδακια μια εικονιτσα για τομωρο οπως ειπε και η βανια

ακομη και το σετ μπανιου του μωρου λαδακια αφρολουτρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΛΑΓΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΞΕΙ ΕΚΕΙ....

ΔΕΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΛΟΝΙ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ!

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΤΕ ΠΑΡΕ ΔΩΡΑΚΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΤΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΗΓΙΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΣΗΜΕΙΩΣΑ ΚΑΠΟΥ!!!!!:angry:

ΟΠΟΤΕ ΨΗΦΙΣΩ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ!!ΤΕΛΕΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ.ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ-ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ Η ΜΑΤΑΚΙ Η ΑΛΥΣΔΙΑ-ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η hope_89 ΠΙΤΣΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ:):kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...