Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

KORITSIA GEIA SAS ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ...ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ...

ΣΤΙΣ 16/7/09 ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ 6 ΗΜΕΡΩΝ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 25/7 ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ (ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ)ΣΤΙΣ 24/7 ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΑΙΜΑ 8 ΜΕΡΕΣ ΔΗΛ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 25/7 ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 167 ΣΤΙΣ 27/7 550 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 30/7 1130 ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ

1.Ο ΔΙΑΚΟΛΠΙΚΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΣΤΙΣ 6/8/09 ΜΕ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΕΞΩΣΩΜ ΔΕΝ ΞΕΓΓΕΝΑΕΙ.

2.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ Η ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ;

3 ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΜΑΙ;ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ ΓΕΙΑ ΣΟΥ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ:

1.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΥΝΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΑΚΟΛΠΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.

2.ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ (ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΟΥΚΚΙΔΑ), Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.

3.ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΑΝΟΥΛΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΜΕΤΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΜΕΧΡΙ 3 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΩΝ ΟΙ ΥΠΕΡΗΧΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ Κ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 6 Η 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΝΑΛΟΓΑ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΤΟ ΠΩΣ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΑΙ.ΕΓΩ ΠΗΓΑ 7 ΕΒΔ.Κ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΣΤΙΣ 11 ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,

Είμαι κι εγώ εγκυούλα και θα πάω στον γιατρό αύριο που θα είμαι 4 εβδομάδων και 5 ημερών. Λέτε να μην μπορούμε να το δούμε ακόμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ MARILOU....

ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ 5 ΗΜΕΡΩΝ Κ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.

4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ....

ΑΛΛΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΣΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΗΝ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακάρι. Έχω αγωνία να το δω για πρώτη φορά!!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά!

Θα σας ανημερώσω την Τετάρτη με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΝΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΘΥΣΕΤΕ!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα μου συγχαρητηριαααααα!!!!!!!!!!Ειδες που ολα πηγαν μια χαρα??Να προσεχεις και περιμενουμε τα νεα σου!!!Να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou me to kalooooo!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

eimai kai go egkyos 13 evdomadwn..kardoula tha akousete logika tin 6 evdomada!!!4 evomadon einai polu noris..sas proteino ena vivlio pou pragamtika m exei voithisei para polu!exei ta panta gia tin egkimosini kai ana vdomada pos megalonei to moraki!legetai i vivlos tis egkimosinis ekdoseis psixogios...

filakia!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια!!!!!!!!

με το καλό ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!!

πιστεύω ότι είναι νωρίς να κούσεις καρδούλα-το λέω για να μην αγχωθείς

4 εβδομάδων φαίνεται ο σάκος κ από 6-7 εβ.ακούς καρδούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΛΕΣΣΣΣ........ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΛΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΑΚΙ ΣΟΥ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ....ΟΥΦ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη μου εγω τωρα αρχιζω την 6ην βδομαδα... ποσο γρηγορα περναει ο καιρος! οταν πηρα γιατρο για πρωτη φορα ημουν 4ων βδομαδων. μετραμε παντα απο την πρωτη μερα που ειχες την τελευταια σου περιοδο. η εξεταση θα ειναι απο τον κολπο, και θα δεις ενα μικρουλικο φασολακι, οπου ο γιατρος θα σου δωσει και φωτογραφια του και θα σου πει και τα εκατοστα του!!! θα παω γιατρο την 7ην βδομαδα ξανα, δηλαδη στις 12/8. ολα θα πανε καλα, μην εχεις εννοιες, χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Τελικά κορίτσια την 4η εβδομάδα που πήγα ο γιατρός είδε τον σάκο και ότι είναι μέσα στην μήτρα!

Την Δευτέρα θα πάμε να ακούσουμε την καρδούλα του!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...