Μετάβαση σε περιεχόμενο

χαθηκαμε


pink

Recommended Posts

κοριτσια καλο μηνα!επιτελους τα ξαναλεμε,επειδη ειναι δυσκολο να παρακολουθησω ολες τις εξελιξεις,θελω να πω συγχαρητηρια σε οσες γεννησαν και σε οσες καταφεραν το ποθητο αποτελεσμα,να πω κουραγιο και καλη δυναμη σε ολες εκεινες που αντιμετωπιζουν δυσκολες καταστασεις,σχετικα με καποια θεματα που διαβασα,σε οσες προσπαθουν,καλα αποτελεσματα και συντομα με ενα μωρακι,φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ρε κοριτσια αναστασια καλα εισια ο μικρος ; λοιπον πρπει να κανονισουμε μια συναντηση λογικα τωρα απο Σεπτεμβρη να ειναι οσες περισσοτερς γινονται εδω η να κανονισουμε για οσες μπορουμε θα το δουμε .Φιλησε μου το μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανουλα που εισαι κοριτσάκι μου! Χαίρομαι που εισαι καλα!Αντε να ερθει ο Σεπτέμβρης να κανουμε καμια συναντηση γιατι τωρα το καλοκαιρι ειναι δυσκολο να εχουμε συμμετοχή.Βανια μου θελω την αποψη σου πανω στο θεμα "λογοθεραπεια". Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ναι αντε να μαζευτουμε,εμενα εκανε πολλες μερες να ερθει η μεταφορα του ιντερνετ στο σπιτι,μετα εφυγα και για διακοπες,τωρα ολο τον αυγουστο θα ειμαι εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...