Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟ (+++++++++ΘΕΤΙΚΟ) ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΚΑΛΟ ΘΕΤΙΚΟ ++++++++++++++++++++++++++++++++ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ

ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ :ΧΑΛΑΡΩΣΗ -ΔΙΑΚΟΠΕΣ -ΕΡΩΤΑΣ ;) :laugh: ;) :laugh: :P

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κοριτσια.με πολλα θετικα τεστ και καλες και ομαλες εγκυμοσυνες...αντε να ερθει να χαρουμε και εμεις οι ξεχασμενες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλο μηνα κι απο μενα σε ολες σας!!!Με το καλο ολες να ζησουμε την χαρα του ερχομου αυτης της ευλογιας στην ζωη μας!!!Φιλακια ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!!

Με το καλο σε ολες σας να ερθει το θαυματακι στην κοιλιτσα!!!

Να ειναι ο πιο "καυτος" Αυγουστος που περασε!!!Να μη σταματαμε να ακουμε ευχαριστα!!!!

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσακια μου...Ευχομαι σε ολες μονο θετικα αποτελεσματα... Να ξερετε οτι για ολες αναβω ενα κερακι και σας εχω παντα μεσα στις προσευχουλες μου....Φιλια.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα σε ολες τις μελλουσες μανουλες!!!σας ευχομαι να ακουσετε τα πιο ευχαριστα νεα μεσα απο την καρδια μου!!καλη επιτυχια:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ !!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ.........ΧΙΧΙΧΙΧΙ...ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΛΛΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ1ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...
  • 8 months later...
ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ+++++++++++++++++++++++++++++++++++++=!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΘΕΤΙΚΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ :P

και εμένα τοτε ήταν ο +++θετικότατος μήνας μου ο καλύτερος !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...