Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας blog-άρουμε!!!


tirogaridaki

Recommended Posts

Πριν λίγο καιρό έμαθα κι εγώ τι σημαίνει μπλογκ..Ακουγα γι αυτό και το σνόμπαρα. Είναι ένας χώρος όπου γράφεις ό,τι σου αρέσει, τις απόψεις σου,τις εμπειρίες σου, την γνώμη σου για την πολιτική , για την κοινωνία ή ό,τι άλλο σε κάνει να σκεφτείς και να θελήσεις να εκφραστείς. Προσωπικά με εμπνέει ο γιος μου αλλά δεν αρκούμαι μόνο σε αυτό..

Αν θέλετε να δείτε το δίκο μου, μπείτε έδω...:)

http://fanitzatzaki.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφο αυτό που έγραψες για τον θηλασμό!!! Και πολύ χρήσιμο για μένα τουλάχιστον που σε 3 μέρες.. θα παλεύω με τον δικό μου Δημητράκη να τον θηλάζω! Ήθελα κάτι να σε ρωτήσω! Κατά την διάρκεια της εγυμοσύνης είχες βγάλει καθόλου γάλα; Σταγόνες στο σουτιέν έχω συνέχεια από τον 7ο μήνα και προχθές λερώθηκε μπροστά από την δεξιά θηλή μου η μπλούζα που φόραγα! Πρέπει να έτρεξε πολύ γιατί ήταν μεγάλος ο "λεκές"!! Αισθάνομαι πολύ αισιόδοξη γι'αυτό, πιστεύω πως θα πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα συγχαρητήρια!:woohoo:

Είναι πανέμορφο το ιστολόγιο σου :P Σκεφτόμουν και εγώ να φτιάξω...αλλά θέλει πολύ δουλειά και προβληματίζομαι :S

Θα το προσπαθήσω όμως...και θα σας ενημερώσω!

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://mamadoipothesi.blogspot.com ειναι το δικο μου Blog! οποιο κοριτσακι θελει μπορει να γραφτει και σε μενα!!! φανουλα χιχι δεν ηξερα οτι εχεις και εσυ blog! φιλακια!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή όμορφο καικαλαίσθητο το ιστολόγιό σου!

Όμορφο φόντο τα λουλούδια...Ιδιαίτερα με την κατσίκα με σιδεράκια...ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Δασκάλα;;;Αρχικά εκεί με πήγε ο αέρας της τύχης αλλά τελικώς ακολούθησα το όνειρό μου, τη φιλοσοφία...Αν και εργάζομαι αλλού...

Παρθένος και εγώ!

Μπράβο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι σας αρεσε αληθεια????????? το ετοιμαζω αρκετο καιρο...προσπαθω καθε μερα και προσθετω πραγματα που σκεφτομαι οτι μπορει να σας αρεσουν! ειχα σκοπο να το κανω ποστ μια μερα,αλλα με προλαβε η φανουλα! αν θελετε γινετε μελη. θα χαρω πολυ να τα λεμε και εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟρίτσια σας ευχαριστώ πολύ...προσπαθω να μη γράφω κάθε μέρα ώστε να΄εμπνέομαι μέσα από την καθημερινότητά μου γι αυτά που θα γράφω...ντάντη μου πραγματικά πολυ όμορφο!!!Μπράβο!!Ρε σεις;;ΠΟια κοπέλα μπήκε στους αναγνωστες μου και το όνομά της είναι σε αλαμπουρνέζικά;;; ijijoijoijoih...χαχαχαχαχαχαχαχαχα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Φανη το blog σου ειναι φανταστικο!!!!το τι γελιο εκανα με το αλογο με την τρελη φρατζα δεν λεγεται:silly: :laugh: :laugh: διαβασα και το κομματι που εγραψες για τον θηλασμο, πολυ ενδιαφερον το βρηκα!τρελαθηκα βεβαια στην ιδεα της τρελης αυπνιας που εχω να τραβηξω οταν με το καλο ερθει η πριγκιπεσα μου αλλα ειναι τοσο γλυκος αυτος ο δεσμος αναμεσα στη μαμα και το παιδι.Εχω και μια απορια εσυ θα ξερεις,το μωρο θα πρεπει να το ξυπναω για να φαει δεν ξυπναει απο μονο τουμε βαση την πεινα του???μπορει να ειναι χαζη ερωτηση αλλα ετσι νομιζα οτι γινεται.:blush:-επιδη νυσταξα τα blog των αλλων κοριτσιων θα τα επισκεφτω αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ..purple θαακολουθείς τις ορέξεις του μωρού και μόνο. Στην περίπτωση βέβαια που δεν παίρνει ικανοποιητικό βάρος θα το ξυπνάς τακτικά μέσα στη μερα. Για το βράδυ νομίζω πως δεν χρειάζεται αλλά μέσα στη μερα τουλάχιστον κάθε 2 ώρες αν δεν τρώει αρκετά από μόνο του και είναι τεμπελουτσικο. Καλό θα ήταννα συμβουλευτείς και ένα καλό βιβλίο για το θηλασμό. Σίγουρα θα σου λύσει πολλές απορίες τώρα πριν ακόμη γενν.ησεις και αρχίσει το βασανιστήριο. Ετσι θα είσαι προετοιμασμένη και σίγουρη για το πως θα θηλάσεις το μωρό σου! Ελένη δεν εξυπηρετείτίποτε..μόνο την ανάγκη σο0υ να ενκφραστείς..¨)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...