Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ετοιμασία Δωματίου


Recommended Posts

Καλησπέρα Κορίτσια.

Είναι η 1η φορά που ασχολούμαι με φόρουμ και συναφή. Κοινώς.. άσχετη. Οπότε όπως καταλαβαίνετε χρειάζομαι τη συμπάθεια σας σε τυχόν χαζομάρα μου.

Βρίσκομαι στο 5ο μήνα κύησης και έχω ξεκινήσει να ψάχνω ιδέες περί παιδικού δωματίου. Βέβαια δεν έχουμε ακόμα φύλο παιδιού. Φαντάζομαι πως στις 6/8 θα ξέρουμε επιτέλους. Πάμε για Β΄Επιπέδου εξέταση.

Σκέφτομαι για αυτοκόλλητα τοίχου. Έχετε να προτείνετε κάτι?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη φιλοξενία σας.

Πολλά Φιλιά

Βασιλική.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ , ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ .

ΤΟ ΦΥΛΟ 8Α ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΘΑ ΣΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΙ.

ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΙΧΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ? (ΤΡΕΣΣΑ ΔΗΛΑΔΗ) Η ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΔΙΑΣΠΑΡΤΑ ? ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...

ΕΓΩ ΣΥΝΔΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΗΕRCARE ΤΑ ΣΕΤ ΤΟΥ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ Κ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΤΟΙΧΟΥ Κ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ !:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τks. Καλή ιδέα..

Εννοώ αυτοκόλλητα τύπου μικρές ταπετσαρίες. Όχι μπορντούρα. Από ότι έψαξα στο internet έχει ολόκληρες ταπετσαρίες, αυτοκόλλητα και ζωγραφική στον τοίχο. Και μάλλον κλίνω προς αυτοκόλλητο γιατί ζωγραφική ενθουσιάστηκα που είδα διάφορα, αλλά κόστος μεγάλο και ρίσκο να βαρεθείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Βασιλικη

καλως μας βρηκες

ευχομαι να βρεις ομορφα πραγματα, μη ξεχνας και τους γραφιστες που υπαρχουν παρα πολλοι και μπορουν να σου φτιαξουν οτι χρειαζεσαι σε οτι διαστασεις το θες

απλα να σου πω πως οτι και να αποφασισεις πρεπει να συγουρευτεις οτι ο τοιχος του δωματιου του μωρου σου θα "αναπνεει" η καλυτερη λυση ειναι γυμνος τοιχος βαμμενος με οικολογικο χρωμα και αν πρεπει να τον καλυψεις ταπετσαρια απο υφασμα ή ειδικο οικολογικο χαρτι

καλα αποτελεσματα στην Β επιπεδου, εγω θα την κανω 5/8, να δω οτι ολα ειναι καλα και αμεσως θα αρχισω να σχεδιαζω το δωματιακι του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη γεια σου και με το καλό το μωρακι σου!!!

εγω έψαξα αρκετα για αυτοκολλητα τοιχου και βρηκα της Haba στα toys.gr..

μου αρεσαν γιατι ηταν διαφορετικα από τα άλλα.. πήρα ενα καστρο με ιππότες και διαφορα τετοια και το συνδυασα με ενα παρόμοιο αναστημομετρο πάνινο για τον τοιχο..

βεβαι τα αυτοκολλητα δεν θα τα κολλήσω απευθειας στον τοιχο αλλά θα τα φτιαξω πάνω σε χαρτονι και θα τα κορνιζαρω..

καλες αγορες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...