Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ?


Recommended Posts

Κορίτσια, σε ποια βδομαδα ειδε ο γιατρος σας το φυλο του μωρου?

εγω διανυω την 14η βδομαδα και την προηγουμενη που ημουν 13η και εκανα την αυχενικη ο γενετιστης μου ειπε οτι ειναι μικρο ακομη για να φανει το φυλο και μονο υποθεσεις μπορει να κανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!και μενα στην αυχενική διαφανεια που ημουν στη 12η εβδομαδα αυτό ακριβως μου ειπε οτι δηλαδη ειναι πολύ μικρό ακομη για να φανεί το φυλο του. Σημερα που ειμαι στη 16η εβδομαδα χουμε ραντεβού και ελπίζω να μας αποκαλύψει τι είναι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο να μαθεις!:) θα ειναι τελεια αισθηση!!!!

εγω απλα εχω πολυ περιεργεια, μαλλον λογω της προηγουμενης δυσαρεστης εμπειριας,ηξερα το φυλο και σκεφτομαι αν θα ειναι παλι κοριτσακι θα ειναι αυτο που επεστρεψε. (με πιασαν τα ζουμια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου, δεν ηξερα οτι σου ειχε συμβει κατι τοσο δυσαρεστο.....Σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι κοριτσακι!!!!!!!!!οντως θα ειναι ωραιο να μαθουμε το φυλο για να ξερουμε και πως θα φανταζομαστε-περιπου-τα μωρακια μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου... Με το καλό τα μπεμπάκια σας, με υγεία.. ότι κι αν είναι!! Εγώ ήμουν από τις τυχερές που λένε, στην 13η εβδομάδα στην αυχενική διαφάνεια είδαμε κάτι να κρέμεται .. :laugh: Συνήθως τα αγοράκια φαίνονται πιο νωρίς λόγω της κρεμασμένης φύσης τους... :laugh: Αλλά και πάλι, ξέρω 2 φίλες μου, με αγοράκια, που το έμαθαν η μια στον 5ο μήνα και η άλλη στην β'επιπέδου!

Εύχομαι να μάθετε τι είναι τα μωράκια σας το συντομότερο δυνατόν!! Με το καλό και καλή συνέχεια στις εγκυμοσύνες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΣΤΙΣ 12,5 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ... ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕ ΑΛΛα ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!εγω πηφα στην 11η εβδομαδα για αυχενικη διαφανεια και μου ειπε μαλλον κοριτσακι.θα παω την Δευτερα να κανω το Αλφα τεστ κα υπερυχο που θα ειμαι στην 16η εβδομαδα και ελπιζω να μου πει σιγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι. Συμβαίνει πολλές φορές. Τυχαία είμαστε έγκυες 5 κοπέλες μαζί. Με διαφορά μηνών. Υποτίθεται πως συνήθως στο 3ο, 3 1/2 μηνών βλέπουν φύλο. Άλλλοτε όχι.

Εγώ είμαι 21η και δεν ξέρω ακόμα... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 15 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΗΜΕΡΩΝ.ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ.ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΕΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!Μολις γυρισαμε απο τον γιατρό. Το σκατούλι στην αρχη κοιμοταν ορθιο στην κυριολεξια και δεν μπορουσαμε να δουμε τι ειναι.Μετά όμως ξυπνησε εκανε δυο σβουρες και....τσουπ!Το ειδαμε το πουλακι του!Η διαισθηση η δικη μου και του αντρα μου βγηκε αληθινή!ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Φαντάζομαι τον ενθουσιασμό σας κορίτσι μου, αχ με τί αγωνία περιμένω κι εγώ την αυχενική κι αν είμαστε και τόσο τυχεροί να δούμε και το φύλο..βέβαια καλά να'ναι κι όλα τα άλλα έπονται. Και πάλι συγχαρητήρια και καλό υπόλοιπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera kai apo emena!

Emeis to eidame sthn ayxenikh diafaneia sthn 12 evdmada.

Mas eipe oti einai 99% koritsaki alla na mhn ta agorasoume

apo twra ola roz! E meta sthn B epipedou to sigourepsame!

Teleia aisthish pantos! :kiss:

Sygxarhthria Helenakki gia ton agoraro! Me to kalo

se ola ta koritsia pou einai egkyes! Filakia!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μένα!

Εμας ο γιατρός μας είχε πει στην αυχενική οτι 80% θα είναι αγόρι, πήγαμε την περασμένη βδομάδα δηλ.στην 17 εβδομάδα αλλά μας είπε οτι τελικά 90% είναι κορίτσι...τι να πώ..χιχιχιι...ελπίζω στην β επιπέδου να μας πει σίγουρα.

υπομονή και με το καλό να πάρουμε όλες μας τα μωράκια μας αγκαλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΗΝ 14Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΙΘΑΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΑΜΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ. helenakki ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΜΠΗΣ!! ΤΟ ΝΟΙΩΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΙΑΖΕ!! ΧΕΧΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 80% ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΒΓΗΚΕ Η ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P ευχομαι καταρχην σε ολες καλη εγκυμοσυνη(και σε μενα).Εγω εμαθα το φυλο 90% ειχε πει τοτε ο γιατρος μου οτι ειναι κοριτσακι στον 3μηνα.:silly: :silly: :P :laugh: Στην αυχενικη ηταν οριστικο....και τωρα την περιμενουμε τον Νοεμβριο.Μηπως μπορει να με βοηθησει καποια που ξερει γιατι δεν μπορω να βαλω ticker!!ενω κανω την διαδικασια στην υπογραφη διπλα απο το πλαισιο που μεσα κανουμε copy υπαρχει ενα σημα απαγορευτικο γιατι?????συγνωμη για την ασχετη ερωτηση αλλα παιδευομαι απο τοτε που μπηκα στο mammy.Ολες με το καλο!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...