Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗΣ ΜΠΙΜΠΕΡΟ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ! ΘΕΛΩ ΕΝΑΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΓΡΗΓΟΡΟ Κ ΑΠΛΟ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΗΣ PHILIPS ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΠΙΠΜΠΕΡΟ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ , ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΠΟΤΕ 8ΕΛΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ ...

ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑΤΕ ? ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ?

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑΣ ΦΑΓΗΤΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ???

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙΣ...

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΤΗΣ CHICCO Κ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ.ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΛΕΠΤΑ Η ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ.ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ JUMBO 45 ΕΥΡΟ.

ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑ ΓΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ! ΘΕΛΩ ΕΝΑΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΓΡΗΓΟΡΟ Κ ΑΠΛΟ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΗΣ PHILIPS ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΠΙΠΜΠΕΡΟ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ , ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΠΟΤΕ 8ΕΛΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ ...

ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑΤΕ ? ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ?

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑΣ ΦΑΓΗΤΟΥ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ???

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:ohmy:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΖΟΥΛΑΚΙ!

ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ, Ε??ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ!

ΞΙ ΕΓΩ ΤΗΣ CHICCO ΕΧΩ.47 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΠΗΡΑ.

ΕΙΝΑΙ 6 ΘΕΣΙΟΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑ , ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΘΕΛΕ ΖΕΣΤΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ 1 ΩΡΑ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΞΕΝΙΑΖΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου έδωσε η κουνιάδα 1 της avent.

Η αλήθεια είναι οτι δεν ήξερα οτι υπάρχουν αποστειρωτές που δέχονται μόνο τα δικά τους μπιμπερό.

Ελπίζω να ταιριάζουν όλα τα μπιμπερό...

Όμως, βρε κορίτσια... τι είναι ο θερμαντήρας φαγητού;

Ομολογώ οτι πρώτη φορά το ακούω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Νανουκα , συσκευη που ζεσταινει το γαλα κ αργοτερα το φαγακι του ειναι.

Της AVENT einai tο Philips που προανεφερα.

ΤΕΟCOOL me το μπουγελοφατσουλινι σου , ξεκινησα για τα καλα , κατι λιγα εχουν μεινει ... Εριξα πολυ ψαξιμο ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ της ΜΑΜ έχω και επίσης ευχαριστημένη και διαρκεί 20 λεπτά...

Πλέον τον συσκεύασα στο κουτί του, ευελιστώ μελλοντικά στο άλλο παιδάκι...Πρώτα ο Θεός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΔΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΠΛΟΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ ΜΕ ΤΑ 6 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ, ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι καλησπέρα..

Εγώ πήρα της chicco,είναι 8 θέσεων,τα παίρνει όλα κ σε 15 λεπτάκια τα μπιμπερό μας είναι έτοιμα!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliax μου έγω έχω και αποστειρωτή και μπιμπερό της AVENT (Philips) και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη και από τα δύο...Η αποστείρωση διαρκεί μόλις 5 λεπτά..Αν και δεν έχω δοκιμάσει άλλα μπιμπερό νομίζω ότι τα χωράει όλα, γιατί είναι μεγάλος..Τον είχα αγοράσει 120 ευρώ νομίζω..

Όσο για τα μπιμπερό, απίστευτα..Δε μου έχει χαλάσει κανένα, κρατάει τον αέρα μέσα και δεν τον "ρουφάει" το παιδί..Το κοριτσάκι μου δε μου έκανε ποτέ κολικό...Δεν ξέρω βέβαια αν οφείλεται στα μπιμπερό..Έτσι έχω ακούσει..

όσο για θερμαντήρα μου έφεραν δώρο επίσης της Avent...Πολύ βολικό...Αμέσως ζεσταίνει το γαλατάκι ανάλογα με τα ml...

Είναι ακριβούτσικα σε σχέση με τα άλλα, αλλά θεωρώ ότι αξίζουν τον κόπο...

Αυτά από μενα..Με το καλό να φέρεις το μωράκι σου στον κόσμο και καλές αγορές!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΣ ΒΡΕ juliax !!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΑ ΘΗΛΑΣΩ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ :laugh: ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΛΥΣΗΜΟ ΠΙΑΤΩΝ ΚΛΠ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΤΕ ΜΟΥ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ , ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΔΕΣΜΕΥΤΙΚΟ ΝΑ ΠΑΡΩ AVENT Κ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΩ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΑΝΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΝΥΚ Η CHICCO , η αληθεια ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΑΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ...

VAGM ΣΚΕΨΟΥ Κ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΤΡΙΔΥΜΑ ...

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ (ΕΔΩ Κ 8 ΜΗΝΕΣ...ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ 8Α ΤΟ ΚΑΨΩ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ)

ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ? ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΥΑΛΙΝΑ Η ΠΛΑΣΤΙΚΑ ???

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΜΙΣΑ ΜΙΚΡΑ ΜΙΣΑ ΜΕΓΑΛΑ Ε ????????????:blush::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VAGMAN ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΜΗΝΩΝ.ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΤΗΣ CHICCO ΠΕΝΤΕ ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΑΝΕΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΩΣΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΟΛΑ ΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Η ΛΑΧΤΑΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥΠΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΝΥΚ ΜΙΣΑ ΜΙΚΡΑ ΜΙΣΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΩΘΕΙ.ΚΑΙ Η ΚΙΚΟ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ.ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΝΑ ΣΣΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΧΟΣ ΜΗ ΡΑΓΙΣΟΥΝ ΜΗ ΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΑΣΕ ΠΟΥΝΑΙ ΑΘΑΝΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ.ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΟΚ?ΟΙ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΕΣ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ?ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΕΙ?ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ?ΠΟΙΟΣ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliax αν θυμάμαι καλά στα Λητώ μου είχαν πει ότι όλα τα μπιμπερό χωράνε..Ωστόσο, όταν πας να αγοράσεις αποστειρωτή μπορείς να δοκιμάσεις αν χωράνε και τα άλλα..Ζήτα απλώς να στον ανοίξουν και να δοκιμάσουν και μπιμπερό άλλης μάρκας...

Antroula μου εγώ τον θερμαντήρα τον χρησιμοποιούσα όταν έδινα δικό μου γάλα στην μπουμπουκίτσα μου...Επειδή είχα πρόβλημα με τις θηλές μου, έβγαζα το γάλα με θήλαστρο, το έβαζα στο μπεμπερό και το διατηρούσα στο ψυγείο για ένα 24ωρο και όταν το μωράκι μου ήθελε να φάει το έβαζα απευθείας στο θερμαντήρα, ζεσταινόταν και την τάιζα..

Ο δικός μου θερμαντήρας δεν ξέρω αν κάνει για φαγητό..Δεν το έχω ψάξει μέχρι στιγμής..Θα διαβάσω τις οδηγίες και θα δω..Φιλιά πολλά!

Vagman μου μην αγχώνεσαι...Υπάρχουν αποστειρωτές έως 8 θέσεις..Σου είναι αρκετές..Ακόμα κι εάν δε θέλεις συνέχεια να αποστειρώνεις, ο οχταθέσιος είναι μια χαρά..Σε παίρνει για 4 γεύματα την ημέρα...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΤΗΣ BABYCARE ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ , 5 ΘΕΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΚΙΚΟ ΚΑΙ ΝΟΥΚ!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΠΑΝΤΩΣ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΖΑΜΠΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μενα....κ γω της chicco αποστειρωτη πηρα κ βαζω μπιμπερο chicco κ nuk.Οσο για τον θερμαντηρα ρε κοριτσια δεν καταλαβα πως χρησιμοποιειται αφου το γαλα δεν πρεπει να μενει πολυ ωρα μεσα στο μπουκαλι κ εκτος αυτου στη βρυση κρυωνει γρηγορα.Μπορει καποια να μου πει πως τον χρησιμοποιει;Αν χρειαζεται ισως τον παρω για το φαγητο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Εγώ είχα πάρει της ΜΑΜ γιατί είχε οχτώ θέσεις και χρειαζόμουν έναν μεγάλο αποστειρωτή λόγω διδύμων! Επίσης έπαιρνε και άλλες μάρκες μπιμπερό και με δυο έξτρα εξαρτήματα που περιελάμβανε, μπορούσες να βάλεις και μπιμπερό με φαρδύτερο στόμιο! Το αρνητικό του όμως ήταν ότι διαρκούσε πολλή ώρα η αποστείρωση (20-25 λεπτά περίπου)σε σύγκριση με άλλους αποστειρωτές. Όσον αφορά τα μπουκάλια εγώ είχα πάρει γυάλινα γιατί μου είχε πει ο παιδίατρος ότι είναι πιο υγιεινά για τα βρέφη. Αργότερα που μεγαλώσανε και ζωηρέψανε πήρα πλαστικά γιατί είχαμε συνέχεια ατυχήματα αλλά φρόντιζα να τα αλλάζω συχνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια κ γω της avent πηρα!!εχω ακουσει τα καλυτερα..κ για τα μπιμπερο τους!

απλα στα λητω κ αλλου τον ειχαν 82 κ εγω τον πηρα απ τα ολιβερ 42 ευρω!!

καλα ταισματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΑΡΧΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΪ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΔΩΡΟ! ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΕΤΟΙΑ ΒΙΑΣΥΝΗ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ ΔΩΣΑΝΕ CASH!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...