Μετάβαση σε περιεχόμενο

HTAN XAΛΑΣΜΕΝΟ;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ,ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΚΛΙΑΡ ΜΠΛΟΥ.ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΣΥΝ ΥΠΗΡΧΕ ΗΔΗ Η ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΠΛΗΝ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ;;;ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ.ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ ΚΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΝΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟΥΝ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΕ ΑΛΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΗΤΑΝ ΛΕΥΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑ.ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ Ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑ.ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΑΝ ΤΟ ΧΑΛΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΤΣΑΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ.ΔΙΑΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΧΑΜΗΛΕΣ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΚΟΡΥΦΩΝΕΤΑΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ.ΟΥΦ!ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως αυτό να είναι σημάδι ότι ΔΕΝ πρέπει να κάνεις τέστ!

Έλα,πλάκα κάνω!

Δε μου λες,έχεις καθυστέρηση;

Ρωτάω γιατί χάνω επεισόδια που και που!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αν κι έκανα το συγκεκριμένο τεστάκι και με εγκυρότατο αποτέλεσμα στις 40 μέρες από την τελευταία περίοδο, θα σε συμβούλευα να κάνεις καλύτερα μια χοριακή που έχει πιο αξιόπιστο αποτέλεσμα! Καλή επιτυχία και με το επιθυμητό αποτέλεσμα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλασμενο ηταν μαλλον..παρε αλλο,αφου πρωτα κανεις αυτο βεβαια,δεν εχεις να χασεις κατι..εγω θα το εκανα,ετσι για το γαμωτο..περιμενουμε ευχαριστα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΤΕ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ ΟΧΙ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΚΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΝΙΩΘΩ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΑΣ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙ ΚΙ ΕΜΑΣ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νανα... καταλαβαινω την αγωνια σου. Δεν θελω να σε ποτισω με ελπιδες και μετα να πεσεις στο πατωμα, αλλά τι ευαισθησια γραφει το τεστ πανω; Σε ρωταω γιατι και τις δυο φορες η αδερφη μου ειχε αρνητικο τεστ στα χερια της και ηταν εγκυος. Και το εκανε μετα απο 3 μερες καθυστερηση.

Εγω που πηρα τεστ με 10mIU ευαισθησια μου εδειξε αμεσως το σωστο αποτελεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα μου,μη τα πολυεμπιστεύεσαι αυτά.

Και γω έτσι την πάτησα τον Απρίλη.Αρνητικό τεστ και ήμουν έγκυος -η κατάληξη βέβαια δεν είχε καμία σημασία.Σημασία έχει ότι ήμουν μια χαρά έγκυος και αυτό το ρημάδι ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΛΑΘΟΣ!!!ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΟΜΩς ΠΟΤΕ!!!!!!ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩ ΓΙΑΥΤΌ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΓΕΜΙΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΕΛΦ ΚΛΙΑΡ.ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΔΗΛΑΔΗ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ,ΠΩΣ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ.ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ,ΣΩΣΤΑ;ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ Ή ΣΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΣΧΗΜΗ.ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ 7 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ.ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΤΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΟΥ ΑΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΗ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ...

ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΟΛΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΑΤΕ,ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ.ΓΙΑ ΟΛΑ..

ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ,ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΚΑΙ ΜΕΣΑ Σ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΡΧΗ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου γλυκεια σε ευχαριστουμε παρα παρα πολυ!καλυτερη ευχη δεν μπορουσες να δωσεις!παντως να ξερεις οτι για το θεμα του αντρα σου σε καταλαβαινωΑΠΟΛΥΤΑ!!!ο δικος μου θα φυγει 8/8 για ενα μηνα λογω δουλειας και απο τωρα χτυπιεμαι και επειδη θελω να ειμαστε μαζι αλλα και επειδη θα πανε ενα μηνα πισω οι προσπαθειες μας για νινακι.οποτε καταλαβαινω πως αισθανεσαι εσυ..ομως δεν το βαζουμε κατω,αυτον τον καιρο να προσπαθησεις να προετοιμασεις το σωμα και την ψυχολογια σου οσο το δυνατον καλυτερα ωστε να εισαι πανετοιμη μολις γυρισει να υποδεχθεις το σπορακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...