Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :((((((


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ Η ΧΑΖΗ????????ΕΔΩΣΑ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΝΣΤΑΝ ΑΝΤΙ ΝΤΕΠΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ:(

ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΑΤΡΟ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΟ......ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΣ ΟΚ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ........Η ΕΞΥΠΝΗ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ....... ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ........ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΑ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΙ......

ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!

ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ????

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ Η ΠΙΟ ΑΝΑΞΙΑ ΜΑΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!!!!:blush::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μη στεναχωριέσαι δεν παθαίνει τιποτα με μια φορά..γιατι ηθελες να της δωσεις αντιπυρετικό έχει κάτι??

Απλά είναι πολυ μωρό ...για πονσταν...αλλά δεν έγινε τίποτα ...μην ανησυχείς...σε 4 ωρες θα το έχει αποβάλλει..όλα καλά...!

καλό σκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα, όπως λένε και οι Άγγλοι: μην κλαις πάνω από χυμένο γάλα!!!

Αφού η παιδίατρος σου είπε ότι είναι εντάξει μην ανησυχείς μόνο πρόσεξέ το το μωράκι, διάβασες ή σου είπε τι αντιδράσεις θα μπορούσε να έχει το πονστάν?

Περαστικά του πάντως, γρήγορα πάλι καλά και εύχομαι να μην έχει καμιά αντίδραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΗ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΕΡΟΛΙΝ:ohmy: ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΥΣΤΕΡΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ(ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ:blink: ) ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑΝ ΕΝΑ ΣΙΡΟΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ.ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΔΩΑΝ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΟΥΝ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΔΙΝΑΝ.ΗΡΕΜΗΣΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΠΛΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΚΤΟΤΕ.ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΡΕΤΙΚΟ ΣΥΡΤΑΡΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλε τι θα παθει;

μην αγχωνεσαι.

για τους ενηλικες της εδωσες;λογικα να φανταστω ναι γιάυτο ανυσηχεις.

αλλα καλα σου ειπε η παιδιατρος.

τιποτα δεν θα παθει παρακολουθησε την σημερα απλα για να σου φυγει η ανησυχεια. να φαντασεις πολλες φορες σε περιεργες καταστασεις και στα μωρα δινουν φαρμακα για ενηλικες.

μιας φιλης μου το παιδι πηγε να φαντασεις μονο του στην τουαλετα μπουσουλοντας και ηπιε ενα μπουκαλι μαλακτικο για τα ρουχα , το ειχανε απλα για παρακοολουθηση στο νοσοκομειο 2 μερες αλλα δεν επαθε τιποτα.

οποτε ηρεμια , παρακολουθηση κι αν δεις παραπονο απο το μωρο σου τοτε παρε τηλ την παιδιατρο παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ? Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑΛΑΞ ΝΤΕΠΟΝ ΜΕ ΠΟΝΣΤΑΝ. Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai to ponstan siropaki me geysh kerasi einai.....einai gia mwra alla anw ton 6 mhnwn leei!eytyxws den blepw tipota periergo antitheta tha elega einai kapws kalytera!!

xtes kaname embolio pyreto den ekane alla moy eipe h paidiatros oti an exei entonh anyshxia na ths dwsw ligo siropi.kai ontws h mikrh shmera den paleyetai!!!doksa to theo den blepw kati anhsyxhtiko!!!sas eyxaristw pantws .....moy kophkan ta gonata!!!!!!!:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...