Μετάβαση σε περιεχόμενο

καροτσι pliko switch.ειναι καλο?


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας.ειμαι ηδη στον ογδοο κ ακομη ειμαι αναποφασιστη για καροτσι...κατασταλαξα στο switch της perego,

(γιατι μου το παρουσιασαν ως πολυ καλο καροτσι) αλλα τωρα διαβαζω οτι μαζευει χνουδι κ ειναι λιγο βαρυ.εγω λεω να παρω το λαχανι οποτε αν ισχυει αυτο,τα νευρα μου!!γιατι δεν ειναι φθηνο!σκοπος ειναι να το ευχαριστηθω.καμια βοηθεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ,

ΚΟΙΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟ "ON TRACK" ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ ΚΟΜΠΛΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΤΟΥ 550€. ΛΙΓΟ ΒΑΡΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΠΛΕΝΕΤΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΙΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ;) . ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΣΕ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ :cheer: . ΧΝΟΥΔΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ :ohmy:

ΠΑΡΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ Η PEG PEREGO ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΣ.;)

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.Αυτό το καροτσι εχω κι εγω και σε λαχανι επισης!!!καλό είναι αλλα αν με ρωτησεις αν θα επερνα τωρα τι θα επαιρνα,θα επαιρνα maclaren,ειναι πιο ευχρηστα πιο ελαφρια και λιγοτερο ογκωδες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...