Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ


nariko

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΡΘΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ.ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ,ΒΓΗΚΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥ ΡΟΖ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Η ΑΛΛΗ ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΗΛ ΔΟΥΛΕΨΕ ΤΟ ΤΕΣΤ.Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΕΩΣ ΤΙΣ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ.ΤΙ ΛΕΤΕ,ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ.ΤΕΣΤ 6 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ.ΑΜΕΣΩΣ ΕΤΡΕΞΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΗΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΡΧΗ.ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ 4 ΜΗΝΩΝ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ - ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ- ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΡΕΞΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΤΕΙΣ.ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΑΡ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ,ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΙΚΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΓΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΤΟΣΟ ΑΧΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

%7Boption%7D Εγώ θα έλεγα να περιμένεις για να μην απογοητευτείς ….. καλύτερο όμως είναι να κάνεις μία χωρική μετά την πρώτη μέρα της καθυστέρησης .

Σου εύχομαι τα καλύτερα και να πάνε όλλα κατ’ ευχής .

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΛΙΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΔΕ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΩΣΤΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NARIKO MOY ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΧΝΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΕΣΒΗΣΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣ. Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ?ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΠΑΝΤΩΣ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΨΥΧΗ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο λέω έτσι από την δική μου εμπειρία:cheer: , των προηγούμενο μήνα είχα ακριβώς την ίδια απορία για τη και εμένα η γραμμούλα ήταν πολύ πολύ αχνή, και από την μία χαιρόμουνα και από την άλλη

αν δεν ήμουν έγκυος με έπαιρνε λίγο από κάτω , να σημειώσω ότι το τέστ το έκανα 3 μέρες πρίν την καθυστέρηση (

Και το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό στεναχωρήθηκα άλλα δεν με πείρε και από κάτω γιατί ελπίζω

Έτσι και αλλιώς τώρα ξεκίνησα της προσπάθειες…:silly:

Σου εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα μέσα από την καρδία , και να έχουμε σύντομα νέα σου καλά !!!! :lol::)

Υ/Σ στο φόρουμ με της συζητήσεις αν ψάξεις θα βρεις και την δίκια μου με τίτλο ‘’ΘΕΤΙΚΟ Η ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ’’

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνω μία ερώτηση ???

Εφόσον υπάρχει καθυστέρηση μία μέρα μπορείς να κάνεις χοριακή ????:dry::dry:

Κορίτσια τα φώτα σας παρακαλώ ????:huh::huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οταν ειχα κανει το τεστ ειχα 3μερες καθυστερηση!!Η γραμμουλα ηταν πολυ αχνη οποτε δεν πιστευα οτι ειμαι εγκυος..ετσι λοιπον πηγα στο γιατρο και ελικα ημουν 3 εβδομαδων!!!Μακαρι να εισαι εγκυος..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ είχα την ίδια ακριβώς εμπειρία με την Τουλίνα πριν μερικές μέρες. Βγήκε αχνή η γραμμή στο τεστ, αλλά στην 9η μέρα της καθυστέρησης. Δεν είμαι έγκυος, όμως, τελικά. Στις περισσότερες περιπτώσεις, όμως, και αχνή να είναι η γραμμή συνήθως είσαι έγκυος. Μην ενθουσιάζεσαι, όμως, για να μην απογοητευτείς. Σου εύχομαι γρήγορα εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...