Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ?


Recommended Posts

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ//////////////////////////////////?ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ?ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ? ΝΟΜΙΖΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΟΙΓΕΣ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΡΟΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΤΑΟΥΛΑΣ ΤΟΝ ΡΕΥΩ ΚΑΘΕ 50ΓΡ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΝΕΙ ΛΙΓΗ ΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΟΡΤΑΣΕ ΕΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΝΑ ΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΚΡΥΩΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΟ.

ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ,ΒΑΛ'ΤΟ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΤΟΥ ΤΟ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ειλικρινά που τα καταφέρνεις μόνη σου τόσες πολλές ώρες σερί. Είσαι μάχιμη και αγωνίστρια. Δεν είναι εύκολο ούτε ψυχολογικά, ούτε σωματικά, ειδικά τώρα που έχουν μειωθεί οι ημερήσιοι ύπνοι - εμένα πχ κοιμάται το πολύ 2-3 ώρες κατά τη διάρκεια της ημέρας, που σημαίνει ότι είναι δύσκολο να προλάβω να κάνω τα πάντα σε αυτό το μικρό χρονικό παράθυρο.  Ο δικός μου άντρας λείπει από τις 9.00 και επιστρέφει στις 17.30. Δεν είναι το καλύτερό μου να μένω σπίτι τόσο πολύ και έτσι κάνω τουλάχιστον 2 βόλτες με το καρότσι στη γειτονιά και μάλιστα τη μία επιλέγω να πηγαίνω σε φούρνο ή καφετέρια, γιατί εκεί συνήθως ξοδεύουμε λίγο περισσότερο χρόνο~ @Eliza Kats @peacock Ρε παιδιά, σήμερα ξεμύτισε και το έβδομο (7ο) δοντάκι.... Επειδή με δαγκώνει αρκετά πλέον (έχει βαρεθεί όλα τα μασητικά του), σε σημείο τέτοιο που πονάω ΠΟΛΥ, θα ξεκινήσω άμεσα τα πατημένα, μήπως πάμε και σε κομματάκια πριν κλείσουμε το έτος.. Το έτος.. πόσο απίστευτο, πόσο ονειρεμένο.  Ακόμα συνέρχομαι ψυχικά, νοητικά, σωματικά από την κύηση, τον τοκετό, το νεογέννητο. Πόσο πανδύσκολο ήταν και είναι, μα και π΄όσο ανταμειφτικό. Ένας παραμυθένιος, συγκλονιστικός χρόνος... ❤️❤️❤️❤️❤️               
    • Με το καλό κορίτσι μου!! Η γλυκουλα πλέον συνήθισε ❤️❤️ ο ύπνος γιατί; Ο βραδινός; Εμείς καλά! Αρχίσαμε εδώ κ μια βδομάδα λαχανικά κ σιγά σιγά κάτι τρώει η μπουμπου μου. Είχε κ παλινδρόμηση με το γάλα κ ελπίζουμε τώρα με τις τροφές να στρώσει. Γενικά το θέμα γάλα, δεν μας πάει καλά απ την αρχή 😂 κατα τα αλλά καλά…εγώ αρχίσει κ κουράζομαι λίγο παραπάνω πλέον, γιατί βαριέται εύκολα κ θέλει συνέχεια ενασχόληση, ενώ ήταν αρκετά ανεξάρτητη. Την μέρα κάνει 3 μισαωρους ύπνους κ δεν προλαβαίνω καθόλου να ξεκουραστώ…
    • Νομίζω ότι αυξάνονται και οι ανάγκες τώρα όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οπότε αν είχες χαμηλό κι από πριν λογικό τώρα να κατεβαίνει κι άλλο  Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αυξήσουμε τον σίδηρο, οπότε ίσως και σένα να παίρνεις παραπάνω. Τώρα που θα πάω κι εγώ θα μου γράψει εξετάσεις να δούμε πού είμαστε 
    • Μπορεί! Τι να πω ..πάντα είχα χαμηλή αιμοσφαιρίνη.. για να δούμε και την τιμή..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...