Μετάβαση σε περιεχόμενο

ωορηξια...και τωρα;;;;


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!σημερα ειμαι πολυ αναστατωμενη και αγχωμενη!!!εχω μαλλον ωορηξια και το καταλαβαινω απο τα πονακια στην κοιλια και τα υγρα,ειμαι αλλωστε 14η μερα του κυκλου.ομως το θεμα ειναι οτι κι εγω και ο αντρας μου δουλευουμε και δεν μπορουμε να κανουμε αγκαλιτσες πριν τις 4 το απογευμα που θα βρεθουμε σπιτι μας.επισης εχθες σχολασε παρα πολυ αργα και παλι δεν ζουζουνεψαμε.το εχασα παλι το παιχνιδι ε;;αν ερθουμε σε επαφη το απογευμα θα εχω ελπιδες;η πρεπει την ωρα που βλεπω τα πρωτα υγρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί έχεις τόσο πολύ άγχος βρε κοριτσάκι μου? Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου.... χειρότερα είναι! Όταν μιλάμε για ωορρηξία-γόνιμες μέρες, εννοούμε 3 μέρες πριν-3 μέρες μετά την ωορρηξία, οπότε.... ποτέ δεν είναι αργά! Μόλις βρείτε ευκαιρία, εκμεταλλευτείτε το! Αλλά όχι με τόσο άγχος.... Και μην κυνηγάς αποκλειστικά και μόνον τις γόνιμες! Καλό.... κυνήγι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΤΙΤΣΙΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΛΕ ΞΕΚΟΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΕΜΕΙΣ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ 6Η ΚΑΙ ΤΗΝ 9Η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΟΩΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΗΝ 13Η ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΤΗΝ 10Η ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ. ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΨΙΛΟΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ( ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΠΤΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ) ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ. ΕΛΕΓΑ ΠΑΕΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ Η ΜΙΡΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΡΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ. ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ!!! ΚΑΙ ΟΜΩΣ!!!! ΑΡΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΕΒΑΛΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα γλυκουλα μου ακριβως αυτο ειναι το θεμα οτι θελω να κανουμε ζουζουνιες και δεν εχουμε χρονο!!!το πιστευετε;οταν σχολαω εγω παει εκεινος για δουλεια και το βραδυ ειναι πτωμα κι εγω νευριαζω οσο κι αν προσπαθω να μην το δειχνω.τελευταια φορα ηταν το σαββατο το βραδυ σημερα επιτελους τα ωραρια μας συμπιπτουν και θα ειμαστε μαζι απο το μεσημερι και μετα.για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοπέλα μου γλυκειά!!! Για όλα υπάρχει τρόπος! Κάντε ένα μασαζάκι ο ένας στον άλλον..... βάλτε απαλή μουσικούλα.... μπόλικα αναμμένα κεράκια.... ακόμη κι αν δεν έχετε όρεξη ή είσαστε κομμάτια.... ε.... με τέτοια ατμόσφαιρα.... θα ανάψουνε τα αίματα.... μη μου πεις!!!!! Και μην αγχώνεσαι!!!! Στο κάτω-κάτω "κλέψτε χρόνο" από κάτι άλλο.... λιγότερο σπουδαίο ίσως????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...