Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΑΣ!!!


ΒΙΚΥ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ!!ΕΙΝΑΙ 10 ΜΗΝΩΝ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ-ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΚΟΥ!!ΤΟ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΙΖΕΙ!!ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ!!Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΥΦΑΣΜΑ!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ!!ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΛΥΜΑΤΑ?ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ??ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕ ΣΑΣ?ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταφερε να το σκισει???? μπραβο!!!!!!!!!! εμεις απλα το δαγκωναμε αλλα και το παρκοκρεβατο που δαγκωνει εγω και κατι μηνες δεν εχει καταφερει να το σκισει το υφασμα μηπως να δοκιμασεις να βγαλεις το πλαστικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπάρχουν κάτι προστατευτικά τα οποία νομίζω τα πουλάει το ΙΚΕΑ αλλά δεν ξέρω αν το μέγεθος του μπράτσου θα είναι το ίδιο με το προστατευτικό γιατι αυτά προορίζονται για κρεβάτια.

τι να πω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ κι εμεις το ιδιο προβλημα ειχαμε στον γιο μου!Το ειχε κατασκισει!Εγω να σου πω την αληθεια δεν το μαζεψα γιατι με βολευε να τον βαζω εκει για να κανω τις δουλειες μου και το κλλησα με κολλητικη ταινια και το γυρισα απο την αλλη μερια ωστε να μην το βαλει στο στομα του.Οταν πια το δαγκωσε αρκετες φορες και εβγαζε το βαμβακι απο μεσα αλλα παλι καλα το εφτυνε το μαζεψα αναγκαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΚΑΝ..ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΗΡΕΜΩ ΛΙΓΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ!!!ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΥΜΑΤΑ..ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ!!!ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...