Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ!!!!


Recommended Posts

ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ?ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ?ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ?ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η ΟΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ?

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΛΙΓΟ!!ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι μου, γιατί τόσο άγχος καλέ? Συνήθως η βιοχημική δεν είναι κάτι το ανησυχητικό, πολλές κοπέλες δεν το παίρνουνε καν χαμπάρι, γιατί συμβαίνει προτού προλάβουν να κάνουνε κάποιο TEST ή Χοριακή εξέταση. Έχεις μιλήσει με το γιατρό σου? Μην ανησυχείς πάντως, δεν είναι τίποτε που πρέπει να ψάξεις, εκτός εάν ξανασυμβεί (που ειλικρινά απεύχομαι!) Συνέχισε τις προσπαθειούλες σου και μην το σκέφτεσαι καθόλου! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ?ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ?ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ?ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η ΟΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ?

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΛΙΓΟ!!ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!

Τίποτε δε φταίει. Ίσως λίγη ατυχία ναι. Κατα τη διάρκεια της σύλληψης προφανώς έγινε κάποιο λάθος ,κάτι δεν πήγε καλά και το μωρό δεν μπόρεσε να μεγαλώσει σωστά. Οπότε και σταμάτησε η ανάπτυξή του και αφαιρέθηκε φυσικά (εκτός κ αν έκανες απόξεση) από τον οργανισμό. Μην ανησυχείς η επόμενη θα είναι πιο τυχερή εγκυμοσύνη σίγουρα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ?ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΙΝΑΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ?ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ?ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η ΟΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ?

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΛΙΓΟ!!ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!

Τίποτε δε φταίει. Ίσως λίγη ατυχία ναι. Κατα τη διάρκεια της σύλληψης προφανώς έγινε κάποιο λάθος ,κάτι δεν πήγε καλά και το μωρό δεν μπόρεσε να μεγαλώσει σωστά. Οπότε και σταμάτησε η ανάπτυξή του και αφαιρέθηκε φυσικά (εκτός κ αν έκανες απόξεση) από τον οργανισμό. Μην ανησυχείς η επόμενη θα είναι πιο τυχερή εγκυμοσύνη σίγουρα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου εχει τυχει και ευχαριστω το θεο γι αυτο αλλα γνωριζω μια κοπελα απο δω μεσα που εμεινε μετα απο 2 μηνες μετα την ατυχη συλληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μην αγχωνεσαι ετσι....ολα καλα θα πανε!!! οχι ενα μωρο, 10 θα κανεις ζωη να εχετε μην αγχωνεσαι!!!!!! :) χαμογελα,καλο σεξ και να δεις για ποτε θα φουσκωσει η γλυκια κοιλιτσα!!!! και εγω περασα απο βιοχημικη,δεν ειναι τιποτα στην ουσια..αυτο που λενε τα κοριτσια...καταλαβενει ο οργανισμος μας οτι κατι δεν θα παει καλα και γινεται αγγελακι το μωρο απο μονο του για να μην μας πονεσει αργοτερα. τυχαια το ανακαλυψα και εγω! πιστευω οτι σε ολες σχεδον τις κοπελες θα συμβει εστω μια φορα!ή εχει συμβει και δεν το εχουν παρει χαμπαρι(καλυτερα βασικα...)! ενταξει και εγω εφαγα ενα σοκ αλλα ηρεμησα μετα......υπομονη θελει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου εχει τυχει οπως εχω ξαναγραψει σε αλλο θεμα..

το πηρα χαμπαρι διαισθητικα και πηγα και εκανα την χωριακη..

μετα την αποβολη μου ειπε ο γιατρος μπορει και τον επομενο μηνα να κανω προσπαθεια..

εμενα μου πηρε λιγο πιο πολυ για διαφορους αλλους λογους..

εχω τωρα μια πανεμορφη κορη..

ξερω τι νοιωθεις..μην απογοητευεσαι ομως συμβαινει συχνα..προσπαθησε και παλι και βγαλτο απο το μυαλο σου αν μπορεις δεν ειναι οτι κατι εχεις ή οτι ετσι θα γινετε παντα..απλα ετυχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΥΟ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΤΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...