Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΕΤΣΙ??????????


mk23

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ Η 2η ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗ ΑΧΝΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΗ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΕΤΣΙ???ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!ΤΡΕΜΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ,ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ......!!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ?????:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω κάνει ποτέ τεστ οπότε δεν έχω ιδέα, αλλά στη θέση σου θα έπαιρνα τον γυναικολόγο και το πιο πιθανό είναι να σου πει να κάνεις β-χωριακή!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!Σου ευχομαι ό,τι καλύτερο και με το καλό να έχεις μια ευκολη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι!!!Πάρε τηλέφωνο το γιατρό σου για να τον ενημερωσεις και να σε κατευθυνει ανάλογα για το ποτε θα κλεισετε ραντεβού για τον π΄ρωτο υπέρηχο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια αγαπούλα μου!

Εύχομαι να έχεις 1 τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Αυτό που έχεις να κάνεις τώρα είναι να βρεις 1 γιατρό και να κλείσεις ραντεβού για να επιβεβαιώσεις την εγκυμοσύνη!

Θα σου κάνει κολπικό υπέρηχο και θα δείτε το σακουλάκι σας!!!

Αν είσαι πέρα τον 6 βδομάδων θα ακούσετε και την καρδούλα.

Ξεκινάς να μετράς από την 1η μέρα της τελευταίας σου περιόδου!

Θυμάμαι κι εγώ τι τρέμουλο είχα...

Παραλίγο να κάνω λάθος...

Εγώ το έκαν μαζί με τον άνδρα μου και ταυτόχρονα μιλούσα στο τηλέφωνο με τον αδερφό μου και τη νύφη που με πήρανε τυχαία εκείνην τη στιγμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ,ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΙ.ΤΙ ΚΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ?ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ??ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ?ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΛΟΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα κοπέλα μου μπράβο!!!! Για τις διακοπές σου θα ρωτήσεις το γιατρό σου και μόνον εκείνον! Μέχρι την Τετάρτη λοιπόν υπομονή...ξάπλα...ξεκούραση...όχι βάρη...κι ανυπομονούμε για τα νεότερα! Τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσακ μου μαζι σου τρεμω κι εγω!χαρηκα υπερβολικα με αυτα τα υπεροχα νεα,συγκινουμαι πολυ οταν ακουω τετοια και φανταζομαι τον εαυτο μου σε αυτην την θεση.πωπω οταν συμβει σε μενα θα τρελαθω απο τη χαρα μου!λοιπον σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και ενα υγειεστατο μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου,με το καλο!Μην ανησηχεις κι εγω περισυ στις διακοπες εκανα το τεστ και βγηκε θετικο.Πηρα τον γιατρο μου και μου ειπε να συνεχισω κανονικα τις διακοπες μου απλα να μην καθομαι στον ηλιο πολυ και να μην κουραζομαι πολυ π.χ. στη θαλασσα απλα να βρεχομαι και να βγαινω οχι να κολυμπαω.Και σε πλοιο μπηκα.Ολα θα πανε καλα,ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελαρα μου.

ευχομαι ολα να σου πανε καλα. δεν νομιζω οτι υπαρχει προβλημα με τις διακοπουλες σου αρκει να μην κανεις υπερβολες. και τι πειραζει που λειπει ο γιατρος σου γιατι το κιν δεν το σηκωνει να λυσεις τις αποριες σου;

ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις , θα σε συμβουλεψει για ολα ο ντοκ και αφου σε δει θα σου πει και για τις διακοπες σου.

παντως σιγουρα η εξεταση που θα χρειαστει ειναι η β-χοριακη για να δει την εξετληξη της εγκυμοσυνης σου. κανε μια σε μικροβιολογικο να την εχεις μαζι σου για την πρωτη εξεταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!:) αντε ηρθε και η δικη σου σειρα.τωρα προσοχη οχι βαρη, οχι κουραση μονο ξεκουραση και χαλαρα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΙΝ.ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΠΑΩ?ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ?ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε θα έκανα χοριακή πριν μου το πει ο γιατρός. (δεν έχω κάνει καμία χοριακή ποτέ, στις 2 μου εγκυμοσύνες). Ο γιατρός μου δε μου είπε καμία φορά να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΚΕΛΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!

Τίποτε ιδιαίτερο ίσως;;;; :) Χαλάρωσε και απόλαυσε το. Θα περιμένεις μέχρι να έρθει ο γιατρός σου. Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα διακοπών. Κ εγώ πήγα το Πάσχα ενώ ήμουν 6 εβδομάδων έγκυος. Απλώς θα φροντίσει ο άντρας σου για τα δύσκολα χεχε!! Συγχαρητήρια!!!!!! Με το καλό να αποκτήσετε ένα υγιέστατο κουκλάκι..πωπω..πόσο συγκινούμαι κάθε φορά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαριτηρια!!εννοειται οτι εισαι εγκυος!!!!εγω θα σου ελεγα να κανεις μια χοριακη γα να το επιβεβαιωσεις και ο γιαρος αυτο θα σου ελεγε να κανεις!!!οσο για το ταξιδι να μην φοβασαι,απλα δεν θα σηκωνεις βαρος.θα περιμενουμε νεοτερα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΤΑ ΑΠΌΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!

Ε ΤΩΡΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΟ!

ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ;)

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ.

ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΑΣ.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ:) ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΡΑΚΙ,ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!ΠΩ ΤΙ ΝΕΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΠΡΑΒΟ!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΚΕΡΝΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε;ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΛΕΣ ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ.

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΜ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΝΑΝΑ2,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!ΕΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΔΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ,ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, μήπως να ενημέρωνες στη δουλειά για την εγκυμοσύνη σου? Να σε προσέξουνε λιγάκι παραπάνω? Αυτό με την ορθοστασία.... δεν ξέρω αν είναι και τόσο καλό!!! Μην σε αγχώσω κι άδικα βέβαια! Βάρη να μη σηκώνεις καθόλου! Αλήθεια, τί δουλειά κάνεις? Εάν επιτρέπεται... Sorry αν είμαι αδιάκριτη! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΚΑΙ ΗΔΗ ΚΑΝΑΜΕ ΛΙΓΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ,ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ,Η ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ,ΑΛΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...