Μετάβαση σε περιεχόμενο

Την Τριτη γενναει η Ειρηνη μας!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μου μιλησα με την Ειρηνη και μου ειπε πως την Τριτη το πρωι μπαινει για προκληση!η Ειρηνη ειναι θεσσαλονικια και οσες ηταν στην πρωτη συναντηση μας σιγουρα τη θυμουνται,τοτε ηταν πεντε μηνων εγκυος και ειχε πολλους εμμετους,τα λεγαμε εκει στο κοσμος που ημασταν,ειχε καποιο προβλημα με τον κωδικο στο μαμμυ και αλλαξε νικνειμ!τωρα ειναι τελειομηνη και μετραει τις ωρες ως την Τριτη που θα σφιξει τον μπεμπη της στην αγκαλια της!:woohoo: Να σας πω επισης οτι το δωματιακι του μπεμπη ειναι πανετοιμο,η κουνια του στρωμενη με την προικα winny the pooh, τους τοιχους τους ζωγραφισαμε με το ιδιο θεμα,εγινε παραμυθενιο και περιμενει τον μπεμπουλη τωρα!Να της στειλουμε ολη μας την αγαπη και τις ευχες μας να εχει εναν γρηγορο και πανευκολο τοκετο!!!!!

Ειρηνακι μου με το καλο και μ εναν πονο κουκλα μου!!!!;):):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό!

Εύχομαι μια υπέροχη γέννα και έναν υγιή πριγκιπάκο!

Υβόννη μας θυμίζεις το nick name της κοπέλας,γιατι εγώ δεν κατάλαβα ποια είναι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Παναγίτσα μαζί της...Η πρόκληση είναι λίγο ζόρι,να είναι δυνατή για τον μπεμπούλη της κ όλα θα πάνε τέλεια!!!

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρωτο ηταν Iris και κατι αλλο που δεν το θυμαμαι τωρα:blush: ,δεν πειραζει που δεν τη θυμασαι,τελευταια δεν εμπαινε συχνα γιατι κουραζοταν στην καρεκλα κι ο μπεμπης δυσανασχετουσε:P σημασια εχει οτι της ευχεσαι να πανε ολα καλα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ!ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ+ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...