Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ!!ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?


Recommended Posts

ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΣΜΑ?ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΤΙ ΝΑΠΩ ΠΙΑ...ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!Ο ΑΝΔΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω προσωπικα αγορασα γιατι πολλα κοριτσια ειπανε καλα λογια,οπως με το θεμα εξετασεις ετσι και με το θεμα των τεστ εχω πολυ καλες σχεσεις πιστευω οτι σε βοηθανε να χαλαρωνεις γιατι σου δειχνουν τις γονιμες μερες σου κι ετσι δεν αγχωνεσαι ηταν η σωστη μερα η σωστη ωρα κλπ....η κι αν εχασα την μερα,εκανα ωορηξια δεν εκανα?Μια χαρα...ολα στο μυαλο ειναι!Ηρεμησε και μην νευριαζεις οοοοολα θα πανε καλα...το θεμα θελει ηρεμια υπομονη κι αγαπη ετσι δεν γινεται.

Ευχομαι να ερθει η ευλογια στην ζωη σας συντομα!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εξαρτάται. ξέρεις πότε είναι η ωορρηξία σου;; μπορείς με τη θερμοκρασία και με την παρατηρηση της τραχηλικής βλέννης να την υπολογίσεις;

αν ναι, τότε μην πάρεις. Αν όχι, να πάρεις από το ίντερνετ αυτά τα φτηνά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ xaroulita.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΚΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΤΥΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΤΕ ΚΑΝΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ!ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΝ ΕΠΕΣΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ Η ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ(ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΕΣΤ)ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ,ΦΙΛΑΚΙΑ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ.ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΕΚΑΝΑ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΡΩΤΑ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 25% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ.ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ;ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΕΥΕΣΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΥΤΑ ΜΕ ΞΕΑΓΧΩΣΑΝ.ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙΣ ΑΓΧΩΣΑΝ.IT'S UP TO YOU!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω τα πηρα τον προηγουμενο μηνα...ειναι καλα και εγκυρα ξερεις ποτε ειναι ακριβως η ωορρηξια σου...δεν εμεινα εγκυος αλλα θα τα παρω ξανα γι αυτον τον μηνα....ελπιζω να εισαι τυχερη και να μεινεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...