Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΗΘΕΛΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩ!


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ 11/7,ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ.ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΕΣΤ.ΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΓΥΡΩ ΣΤΗ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΟΚ,ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ.ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΔΗΛ ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ.ΣΩΣΤΑ;

ΑΛΚΟΣΤ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΚΛΑΙΣ;;;ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΩ ΕΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως ειναι πολυ νωρις βρε γλυκια μου???????

γιατι δ κανεις λιγο ακομα υπομονη βρε?????

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυουλα

αληθεια σου λεω μακαρι μακαρι μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ?ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΛΕΚΕΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΑΛΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΤΩΡΑ?ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΥΛΗΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ(ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ)ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΗ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ?ΕΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΤΕ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΩ.ΑΠΛΑ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6-7 ΜΗΝΕΣ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΩ ΑΝΕΠΗΡΕΑΣΤΗ ΠΙΑ,ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΣΕΞ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ.ΧΑ!ΧΑ!ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΚΡΙΑ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ:) ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6-7 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Ε?ΜΑΚΑΡΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ μου μακάρι να το έκανες νωρις το τεστάκι και να έδειξε λάθος. Σε καταλαβαίνω που στεναχωριέσαι αφού κι εγώ δεν μένω μαζί με τον άντρα μου και ξέρω πως είναι να περνάνε οι μήνες χωρίς προσπάθεια. Όμως μπορεί να μην έδειξε σωστά το τεστάκι, περίμενε λίγες μέρες ακόμη. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑΝΑ!!!!!!!!!!!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ....

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΜΩΣ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΕΡ8ΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 11 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ????

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΤΑΞΙΔΙ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον για εναν χρονο και βαλε εκανα ακριβως τα ιδια...τεστ (self clear) μια εβδομαδα πριν, εβγαινε αρνητικο...κλαααααμα εγω αλλα κρατουσα μεσα στην ψυχουλα μου μια ελπιδουλα...ελεγα λες να ειναι νωρις? κλαμα και μια φλωγα μισοαναμενη...εκανα αλλο ενα τεστ 3 μερες πριν αντε παλι κλαμα, αντε και μια μικρη ελπιδα, μετα αδιαθετουσα και επεφτε το πολυ κλαμα! μετα το επερνα αποφαση και μετρουσα τον επομενο κυκλο. Αποτελεσμα? καταφερνα να εχω πολυ αγχος και να κλαιω 7-8 μερες!ενω θα μποτουσα να τρωω μια και εξω την σφαλιαρα και να βαζω τον επομενο στοχο!

Σε καποιο βιβλιο διαβασα οτι το μονο που μπορει να σε ηρεμησει ειναι ο επομενος στοχος, η πραγματικη ελπιδα! Οσο δεν βλεπεις αιμα ελπιζεις! Γνωμη μου? σταματα τα καταραμενα τεστακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 πολυ βιαστική είσαι βρε κορίτσι μου

συνήθως αυτά τα καταραμένα τα τεστ :angry: δεν δείχνουν απο τόσο νωρίς.Χαλάρωσε (οσο μπορείς) και περίμενε την ημερομηνία της περιόδου σου.Ευχομαι να είναι θετικό και να κλαίς απο τη χαρά σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι νωρις εγω εκανα τεστ 2 μερες νωριτερα και εβγαλε αρνητικο ενω σε λιγες εβδομαδες γενναω, θετικο μου εδειξε μια μερα μετα την αναμενομενη περιοδο, το εκανες πολυ νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα2 θα σε μαλώσω κάτι που δεν το κανω εγω ποτέ αυτο. Κοριτσάκι μου ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν κάνουμε τεστ εγκυμοσύνης τοσο νωρίς. Με το τεστ που σου βγήκε αρνητικό σου χάλασε την διαθέση, την ψυχολογία και σου κατέστρεψε όλες σου τις ελπιδες για ενα νινάκι ενω μπορεί να εισαι ΕΓΚΥΟΣ !!

Λοιπόν το τεστ εγκυμοσύνης το κάνουμε ΜΟΝΟ μετα την πρώτη μέρα της καθυστέρησης μας.

Περιμένουμε να μας ανακοινωσεις τα εύχαριστα νεα σου σύντομα!!

:kiss:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ 2 ΦΑΓΗΤΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΕΧΩ.ΔΕ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ,ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ,ΜΑΚΑΡΙ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΔΥΝΑΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου η αλήθεια είναι πως έκανες το τεστάκι λίγο νωρίς :blush:

Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι(αν και είναι δύσκολο)και θα έρθει και το μωράκι απο εκεί που δεν θα το καταλάβεις ;)

Κοιτα να περάσεις ένα τέλειο καλοκαίρι,διασκέδασε,ξεκουράσου,κάνε τα μπανάκια σου...γιατι το επόμενο μπορεί να σε βρει με φουσκωμένη κοιλίτσα!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα και τα τεστ που λένε ότι δείχνουν από την 10η μέρα της σύλληψης, έχουν ένα σφάλμα περιπου 40%. Το καλύτερο είναι 2-3 μέρες μετά την καθυστέρηση κάνοντας πάντα ένα ευαίσθητο τεστ (νομιζω 10 mIU).

Στην πρωτη εγκυμοσυνη το έκανα την 1η μερα καθυστερησης και βγηκε πολυ αχνο. Το εκανα 2 μερες μετά και πρωτα κοκκινησε το θετικο και μετα η γραμμη του τεστ.

Στην δευτερη εγκυμοσυνη εκανα ενα ευαισθητο τεστ που λεει οτι πιανει απο τη 10η μερα της συλληψης. Ήταν 3 μέρες πριν την περιοδο. Εδειξε θετικο. Το επανελαβα την επομενη μέρα και αυτό ήταν. Πειστηκα!

Τι ευαισθησια είχε αυτό που έκανες και πόσες μέρες μετά την επαφη ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου... Γιατί βιάστηκες αγάπη μου να κάνεις τεστάκι;; Μια βδομάδα νωρίτερα από την περίοδο είναι πολύ νωρίς για να δείξει θετικό! Φαντάσου εγώ το έκανα την 40η μέρα από την τελευταία περίοδο! Κι είχα άγχος, να μην έρθουν , αγωνία, πολυκυστικές ωοθήκες, μεγάλο κύκλο, ωορηξία μακάρι να 'ξερα κάθε πότε...

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Και να ξανακάνεις τεστάκι το οποίο θα βγει θετικό!! Να 'ναι αυτό το τελευταίο αρνητικό!! Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νανα μου, βρε γλυκιά μου όχι είναι απλά νωρίς...

αλλά είναι ΠΟΛΥ νωρίς ακόμα...

Περίμενε να περάσει λίγο ο καιρός, να δεις αν θα έχεις καθυστέρηση

και μετά κάνε ένα τεστάκι που εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είναι ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Πολλά φιλάκια και εύχομαι σε λίγες μέρες να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα νέα σου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑΝΑ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ Κ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ 2 ΦΑΓΗΤΑ Κ ΚΑΝΑ ΓΛΥΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΟΤΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ , ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΚΟΠΩΣΗ Κ ΑΔΥΝΑΜΙΑ. ΑΝΤΕ ΕΛΑ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΠΑΣ Κ ΧΑΡΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ:silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφάκι γελασα τωρα.κοιτα σημερα ειμαι καλυτερα.να με περιμενεισ αν εχω καθυστερηση και αρνητικο τεστ,τοτε θα με φιλοξενησεις για καμια βδομαδα μεχρι να μου περασει!θα σας κανω ολες τισ δουλειες,βασιλισσα θα σ εχω.

ΑΤΗΙΝΑ Κ,το τεστ ηταν ευαισθητο τυπου σελφ κλιαρ,απλα τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως οντως να ειναι νωρις και το λεω χωρις να νιωθω οτι παραμυθιαζομαι.Οι επαφες οι καλες δηλ αυτες που θεωρω λογω γονιμων ημερων ηταν 11-12-13/7,απο την πιο μακρινη δηλαδη στις 11 ιουλιου είχαν περασει χθεσ 7 μερες.ειναι τελικα νωρις ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ,ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ...Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ,ΑΝ Κ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

συννεφάκι γελασα τωρα.κοιτα σημερα ειμαι καλυτερα.να με περιμενεισ αν εχω καθυστερηση και αρνητικο τεστ,τοτε θα με φιλοξενησεις για καμια βδομαδα μεχρι να μου περασει!θα σας κανω ολες τισ δουλειες,βασιλισσα θα σ εχω.

ΑΤΗΙΝΑ Κ,το τεστ ηταν ευαισθητο τυπου σελφ κλιαρ,απλα τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως οντως να ειναι νωρις και το λεω χωρις να νιωθω οτι παραμυθιαζομαι.Οι επαφες οι καλες δηλ αυτες που θεωρω λογω γονιμων ημερων ηταν 11-12-13/7,απο την πιο μακρινη δηλαδη στις 11 ιουλιου είχαν περασει χθεσ 7 μερες.ειναι τελικα νωρις ε;

Το κάθε τεστ μπορεί να ονομάζεται ευαισθητο και να υποσχεται τα δικά του. Στο πλάι λογικά γράφει από πόσες μονάδες ανιχνεύει. Συνηθως είναι από 25mIU ενώ τα πολύ ευαισθητα που δείχνουν από τη 10η μέρα της επαφης είναι 10mIU. Νωριτερα από τη 10η μέρα είναι σχεδον αδυνατο να ξερεις αν εισαι εγκυος. Μην αγχωνεσαι τόσο και μη σου γινεται εμμονη. Ό,τι και να είναι έχει ήδη γίνει. Τα αποτελεσματα θα τα μαθεις σε καμια εβδομαδα και σου ευχομαι να ειναι οπως τα περιμενεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...