Μετάβαση σε περιεχόμενο

H ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ


antroula

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΗΡΙΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ <<ΤΙ ΘΑ ΦΑΣ ? ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ?>>ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΕΙ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΝΥΣΤΗΚΙΑ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΧΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΤΕΣΠΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΟ.ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΖΗΤΗΣΩ ΤΡΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΩΣ ΤΗΣ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ?ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΠΩΣ ΤΗΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ?ΟΙ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΟΡΜΑΝΕ ΑΛΛΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕ ΠΑΙΡΝΡΙ Η ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με ηρεμο τροπο της το εξηγεις και αν δεν παρει απο λογια,τοτε θα παρει απο εργα..θα αραιωσεις λιγο τις εμφανισεις και να δεις πως θα καταλαβει μετα..μου τη σπανε οι ανθρωποι που κανουν του κεφαλιου τους οταν ο γονιος τους υποδεικνυει τι πρεπει να προσεχουν και τι να κανουν και να μην κανουν,ταχα δεν καταλαβαινουν αλλα απλως σε γραφουν για να κανουν το δικο τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula να χαιρεσαι που το αγαπαει και το θελει στην αγκαλια της:) μην αγχωνεσαι για πως θα αντιδραει σε σενα το παιδι.Τα ιδια και η δικια μου.2 ωρες θα το αφησω ?2 ωρες στα χερια ,της εχει πεσει η μεση. Αλλα σε μενα καθεται και στο παρκο,και μαζι στο πατωμα να παιξουμε.Το παιδι απο τον καθενα μαθαινει κατι αλλο.Οι παππουδες εχουν το ρολο αυτο,της αγκαλιας,τις καραμελιτσες στα κρυφα.Δεν μπορουν να ειναι γονεις.Σε αλλα να την τσεκαρεις.Αν το ταιζει οσο και οταν πρεπει,στην καθαριοτητα,αυτα ειναι πιο σημαντικα.Παντως ειναι τρυφερο αυτο που κανει,που ψαχνει αφορμες για να το δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...