Μετάβαση σε περιεχόμενο

γιατι δεν γινεται εξωσωματικη το καλοκαιρι?


Recommended Posts

εκανα 2 μηνες να κανω τον αντρα μου να παραδεχτει οτι εχουμε προβλημα και πρεπει να γινει εξωσωματικη.περασε μια φαση αρνησης και το ξεπερασαμε με πολυ κοπο.και μολις μου ειπε να το κανουμε το γρηγοροτερο δυνατον, ο γιατρος μου ειπε απο σεπτεμβρη.μου εκοψε τα φτερα.καθε μερα το ονειρο να κανουμε ενα παιδι εχει ολο και περισσοτερα εμποδια..το εχει ξανακουσει καμια αυτο γισ το καλοκαιρι?μειωνονται λεει οι πιθανοτητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΑΚΕΙΕΣ . ΑΠΛΩΣ ΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ. ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΥ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ. ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ. ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΝΑΝ ΕΞΩΣΩΜ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ'οτι ξερω ολα τα κεντρα εξωσωματικης τον αύγουστο κλεινουνε, οπότε ολες οι προσπαθειες πανε για τον σεπτεμβρη..κουραγιο και υπομονη μεχρι να ερθει η ωρα σας για να ξεκινησετε την προσπαθεια σας, να περασετε ενα χαλαρο καλοκαιρι!!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να μην χαλασουν τις διακοπες τους κουκλα μου,γι αυτο!Φροντισε να χαρεις το καλοκαιρι σου και μπορει να μην την χρειαστεις την εξωσωμ.,εγω σου το ευχομαι παντως να σε προλαβει ο πελαργος!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με την υβοννη...μακαρι να μην το χρειαστεις!!!!που ξερεις????το θυμαμαι το θεμα που ειχες με τον αντρα σου και χαιρομαι που το ξεπερασατε...ηθελε απλα χρονο..ετσι θα γινει και με το νινι.θεμα χρονου ειναι..ευχομαι οτι καλυτερο...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω δεν εχω ξανακουσει κατι παρομοιο!! μια καλή μου συναδελφος θα κανει εξωσωματική και μαλιστα για πρωτη φορά μεσα Ιουλίου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΣΑ, ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ: Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙΣ ΑΠΛΑ! ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΕΣΑ ΙΟΥΝΙΟΥ (ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΣΧΕΤΟ)

ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ, ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΣΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΗΛ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΩΟΛΗΨΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...