Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!


apis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σας ευχαριστω κοριτσια να ειστε καλα με συγκινησατε.. νιωθω καπως σημερα τα πρωτα του γενεθλια!! πως περασε ενας χρονος??? δυσκολος αλλα περασε και το μωρο μου μεγαλωνει υγιεστατο και μας χαριζει υπεροχες στιγμες μας χαριζει τα γελια του τα χαδια του την αγκαλια του ειναι η ζωη μου ολη και του αφιερωνομαι δεν θα αφησω τιποτα μα τιποτα να τον πληγωσει θα ειμαι παντα εκει βραχος στηρηγμα αποκουμπι θα ειμαι παντα εκει σε οτι χρειαστει θα ειμαι παντα ο φυλακας του να τον προστατευω και να τον φροντιζω ειναι ο γιος μου η ψυχη μου ολη ειναι τα παντα για μενα δεν θα ξεχασω ποτε την ωρα που σε πρωτοαντικρισα ενα μικροσωμο αλλα ψηλο πλασματακι να κλαιει σαν γατακι δεν θα ξεχασω την αγωνια μου να ερθω να σε δω μετα απο 2 μερες σηκωσα το νοσοκομειο στο ποδι για να μου βγαλουν τους ορους και τα σωληνακια ετσι ωστε να μου επιτρεψουν να σε δω και οταν σε ειδα..τα δακρυα ετρεχαν ποταμι δεν μπορουσα να μιλησω στους παιδιατρους σε κοιταζα και δεν μπορουσα να σε αγγιξω να σε βαλω στην αγκαλια μου και να σου πω αγαπη μου η μαμα ειναι εδω μην φοβασαι τιποτα!!! σημερα δεν ξεκολαω εγω απο πανω του θελω να τον νιωθω συνεχεια γιατι σε λιγο που θα περπατησει θα μου λειψουν οι αγκαλιτσες του (δεν θελει πολλες τωρα εγινε αντρακι...)αχ σορυ κοριτσια με πηραν τα ζουμια απο την χαρα μου απιστευτο μου φαινεται το βραδυ

θα σας βαλω και φωτογραφιες απο το παρτυ μας φουσκωσα και τα μπαλονια μας ολα ετοιμα ειναι ανυπομονω να τον καμαρωσω με την τουρτα του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νόμιζα πως ήταν στις 7 Ιουλίου τα γενέθλια του υπέροχου αυτού μπεμπούλη ... Λοιπόν Αναστασία μου, να τον χαίρεσαι κι ότι μα ότι επιθυμεί... να πραγματοποιηθεί!! Εύχομαι ολόψυχα... Να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος στην ζωή του.. και να είναι γεμάτος ΥΓΕΙΑ!!

happy-birthday-winnie-pooh-pc.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dalia μου 7 ειναι τα γεννεθλια του αλλα τα κανουμε σημερα γιατι 7 πεφτει τριτη και δουλευουν ολοι και οι νονες του...και εχουμε και διακοσμηση γουινι χιχι επεσες μεσα με την καρτουλα σευχαριστω με το καλο και ο δικος σου να ερθει και να ζησεις απειρες τετοιες στιγμες!!!

gorginaki μου γλυκο μου κοριτσακι εχει ξεκινισει απο προχθες και κανει φθουουουου λες να το κανει σημερα και να σβησει το κερακι του??? μακαρι ωραιο θα ειναι α και που εισαι σου χρωσταω ενα καφεδακι στην πλακα δεν το ξεχασα θελω πολυ να παμε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα μικρουλη μπεμπουλη!!!!!!!!! σου ευχομαι τα πιο χαρουμενα πρωτα γενεθλια!!!!!!

αντε και του χρονου!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σε χαιρεται η μανουλα σου που σε γεννησε με τοση αγωνια!!!!!!

και ο μπαμπακας σου να σε καμαρωνει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσεις μπεμπούλη

και χρόνια πολλά

μεγάλος να γίνεις

με άσπρα μαλλιάαααα!

Να τον χαίρεστε Αναστασία μου!!!

Εύχομαι να'ναι πάντα γερός και ευτυχισμένος

και να'στε κι εσεις γεροί και να τον καμαρώσετε

όπως επιθυμείτε...

Πολλά πολλά φιλιαααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπεμπουλη!!!

να εισαι παντα γερος, δυνατος, ευτυχισμενος,και τυχερος!!!!

γιατι ολα τα αλλα τα εχεις...

μια υπεροχη μαμα που θα ειναι παντα διπλα σου....

τον πατερα σου να σε στηριζει...

και πανω απο ολα εχεις την δυναμη να αντιμετωπισεις οτιδηποτε στην ζωη σου..

και αυτο το απεδειξες εχεις γεννηθει νικητης...

...ΓΙΓΑΝΤΑΣ...

και το εδειξες απο τις πρωτες μερες τις ζωης σου...

ο γιος σου αναστασια ειναι αγωνιστης...μην τον φοβασαι για τιποτα...θα τα καταφερνει παντα στην ζωη του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου να τον χαίρεστε!Να τα εκατοστησεις ο μπεμπουλης!Ειδες πως περνάει ο καιρός!Δυστυχώς η καθημερινότητα δεν μας αφήνει περιθώριο για τέτοιους στοχασμούς!:) Υγεία πάνω απ όλα!Καλή διασκέδαση!Αν νιώσεις κανένα περίεργο συναίσθημα να είναι η θετική μου σκέψη. Θα περάσω απο την εθνική το βραδάκι!:P :P :P Επιστρέφω απο ΣΚ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΣΠΥΡΑΚΟ ΜΟΥ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ,ΟΠΩΣ ΣΕ ΛΕΩ ΕΓΩ,ΕΝΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΗΡΩΑΣ! ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...