Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ Κ ΘΕΛΩ ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΛΟΧΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΓΙΑ 5-6ΜΕΡΕΣ!ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΩ ΠΟΝΑΩ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜ.ΓΙΑ ΚΑΛΟ Κ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ.ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι να πεσεις σε καθλιψη κοριτσι μου? εμενα μου ηρθε περιοδος μετα τον σαραντισμο μου με πολυ λιγο αιμα το οποιο κρατησε 2 μερες μονο...ο γυναικολογοσ μου μου ειπε ολα οκ..τωρα δεν μου εχει ξαναεθει κ εγω ποναω κ ειμαι καπως..αλλα ειναι φυσιολογικο σιγα σιγα θα τακτοποιηθει ο κυκλος μας μην ανησυχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι εμενα μου ηρθε στισ37-38 μερεσ μετα που γεννησα .στην αρχη ηρθε λιγο αλλα μετα σχεδον κανονικα ουτε παρα πολυ ουτε λιγο.ο γιατροσ ειπε οτι μπορει να μουρθει πολυ να μη τρομαξω μετα θα στρωσει.οποτε μη φωβασαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...