Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΙΑ ΚΑΙ PAPP


Recommended Posts

ΣΤΗΣ 14 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑ ΘΑ ΠΑΕΙ 170 ΕΥΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ? ΚΑΙ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΏ ΤΗΝ ΈΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ 140 ΕΥΡΩ,ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΤΙΜΗ ΝΟΜΙΖΩ.

ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ( Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 14 ΜΗΝΩΝ!!!!)ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΘΑΥΜΑΖΑ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΗΤ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΥΤΟΙ , ΕΠΕΣΑΝ ΜΕΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ.ΟΣΟ ΕΙΠΑΝ ΤΟΣΟ ΓΕΝΝΗΣΑ!!!ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ , ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!

ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟ CD ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ!!ΧΑ!ΧΑ!

ΜΗ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ...ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπου τόσο κοστίζει

Όταν έκανα τη εξέταση και στις 2 εγκυμοσύνες μου κράτησε περίπου ενα μισάωρο (το μωρό ήταν σε καλή θέση και τα είδαμε όλα, κ το φύλο:P ,αν όχι ίσως καθυστερήσεις). Όλα καλά να σου πάνε!! Η εξέταση είναι τέλεια!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΕΙΜΕΝΩ.ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΡΑΤΑΕΙ?

Σε εμένα τόσο κράτησε και τις δυο φορές. Σε άλλες κοπέλες έχω ακούσει και λιγότερο. Εξαρτάται και το γιατρό. Ο δικός μου μιλούσε πολύ και είδαμε τα ίδια πολλές φορές.. Ανεπανάληπτη εμπειρία!! Κι εμένα στην πρώτη μου κόρη (18 μηνών) μου έδωσαν ΠΗΤ 11/12 και πραγματικά τότε γέννησα. Στη δευτερη 25/3 και γέννησα 21/3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την αυχενική και το papp-a τα εκανα στο Ιασώ το Μαρτιο , είχε διάρκεια 20 λεπτά , φαινόταν από τότε ότι ήταν αγοράκι και κόστισε 150 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΗΤΑΝ 120 ΕΥΡΩ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ, ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΑ. ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα ρωτήσω κι εγώ κάτι μιας και θα την κάνω μεθαύριο; Είναι εξωτερικός υπέρηχος, υποθέτω, ε; Γιατί μέχρι τώρα μόνο κολπικούς έχω κάνει. Και φαντάζομαι ότι φαίνεται κάτι περισσότερο από ένα φασόλι που έχω δει μέχρι στιγμής στους προηγούμενους υπέρηχους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΘΑ ΔΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΥΠΕΡΥΧΟΣ.ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΟΛΠΙΚΟ? ΕΜΕΝΑ ΚΟΛΠΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ.ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΥΠΑΡΥΧΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΟΛΠΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ! ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ. ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟΣΩΜΟ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στο Ιασώ την έκανα στις 31 Ιανουαρίου 2009! Κράτησε κάνα μισάωρο ο υπέρηχος, είδαμε το φύλο γιατί μας τα επιδύκνειε ο μούργος.. :P Είχε το δάχτυλο στο στόμα και το πιπίλαγε..( βλέπε φώτο προφίλ!!)

Φοβερή εμπειρία.. Από τους καλύτερους υπέρηχους που έκανα! Τώρα έχω να δω την φατσούλα του 2 μήνες! Έχει πάρει θέση τοκετού και μας την έχει γυρισμένη την μούρη του! Σε λίγο θα τον δω live!! Ανυπομονώ..

Μετά μου έκαναν την εξέταση αίματος! Όλο το πακέτο πήγε 150 ευρώ!

Με το καλό και η δική σου εξέταση.. και να μας πεις τις εμπειρίες σου! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...