Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ;;;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΑ ΧΘΕΣ ΕΝΑ SITE ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΔΟΧΗ ΠΑΛΙ ΣΕ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ!ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ.

WWW.MAKEMEBABIES.COM

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙ:laugh: ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΟΝΤΩΣ.ΕΒΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΞΑΝΘΟ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΧΑΧΑ:laugh: ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑΝΑ2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE.ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ.ΚΛΑΨ!ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ,ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ.ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΗΤΑΝ!ΤΟΥ ΛΕΩ ΄΄ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΛΩ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ΄΄ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΑΛΙΕΝ!ΤΙ ΚΑΚΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΞΑΝΘΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΣΚΟΥΦΙ ΚΑΙ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΛΛΙΑ.ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΜΩΣ..ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΣΚΟΥΦΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ:laugh: :laugh: ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΒΓΑΖΕΙ :laugh: ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ..ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΧΑΧΑΧΑ ΤΟ REAL ΜΩΡΟ ΣΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ:laugh: ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΟΜΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιος θα μας το ελέγε πριν απο 10 χρονια οτι το 2009 θα μπορούσαμε να δουμε πως θα ειναι περιπου το μωρακι που θα κανουμε στο μελλον βάζοντας δυο φωτογραφιες μας σε ενα site .

Νανα μου θα το κάνω και εγω ετσι απο περιεργεια. Σε ευχαριστουμε πολυ!!

φιλακιαααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια εμενα γιατι μου βγηκε ετσι?????????:( :( :( :( τοσο ασχημοι ημαστε εγω και ο χρηστος????????:unsure: :unsure: :ohmy: :ohmy: :ohmy::huh: :huh: :huh: :huh: :blush: :blush: :blush: :blush: :S :S :S :S :S :S :( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ρε παιδια εμενα γιατι μου βγηκε ετσι?????????:( :( :( :( τοσο ασχημοι ημαστε εγω και ο χρηστος????????:unsure: :unsure: :ohmy: :ohmy: :ohmy::huh: :huh: :huh: :huh: :blush: :blush: :blush: :blush: :S :S :S :S :S :S :( :( :( :( Little_.jpg

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;;;ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ;;;;ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΠΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy έγραψε:

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ;;;ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ;;;;ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΠΕΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

:P:P:PP6230014__Medium_-7f8ac905b2fecc2d665a2b0c41e46eb1.JPG

Ε όχι...το μωράκι σας είναι κουκλί,πολύ πιο όμορφο!!!

Πάντως κ εγώ που το έκανα μου'βγαλε το ίδιο κοριτσάκι με εσάς...Μούφα μου φαίνεται!!!!

Φιλάκιααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ-ΧΡΗΣΤΟΣ,ΒΑΛΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΑΤΙ ΔΕΡΜΑ!ΑΡΑΠΑΚΗ ΤΟ ΒΓΑΛΕΣ!ΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑ!ΞΑΝΑΚΑΝΤΟ!

ΕΜΑΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...