Μετάβαση σε περιεχόμενο

καροτσακια perego, chicco, η neonato?


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας!εχουμε καιρο να τα πουμε..περιμενα να περασει λιγος χρονος κ να που εφτασα επιτελους στον εβδομο μηνα!! ελπιζω να πανε ολα καλα ως το τελος αυτη τη φορα!!οποτε αρχισα να ριχνω μια ματια σε καροτσια κ θελω βοηθεια......τι προτεινετε?τη μαρκα neonato την εχετε ακουσει?ειναι εμφανισιμο καροτσι 3 σε ενα κ το βρηκα γυρω στα 500 ευρω σε καλο μαγαζι.μηπως δεν περπατησε το μοντελο κ θελουν να το σπρωξουν?καλα η perego ειναι εγγυηση κ απο την αλλη,η chicco?τι εμπειρια εχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη neonato δεν την έχω ακουστα. Η perego και η chicco είναι και οι δύο αξιόπιστες εταιρείες.

Απο εκεί και πέρα διαλέγεις και σύμφωνα με τα οικονομικά σου.

Εγώ έχω της chicco και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Με το καλό να γεννήσεις και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μήνα

Με το καλό & όχι άγχος!

Εγώ έχω το pliko3 της pegperego & είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Το έχω πάει απο χιονια μέχρι σε παραλία...

Η αλήθεια είναι πως το συγκεκριμένο είναι λίγο ποιο ακριβό απο τα άλλα, όμως δεν ξέρω αν στην τελική πληρώνουμε κάτι άλλο πέρα απο τη μάρκα.

Καλά ψώνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...καλό μήνα...Εγώ από την εμπειρία μου Perego...Είναι πιο ελαφρύ...πολύ γερό..3 χρόνια το χρησιμοποίησα και δεν έπαθε τίποτα...κι έχει κι ωραία χρώματα...εγώ στον γιο μου είχα πάρει το πορτοκαλί...Κι αργότερα που θα χρειαστείς περιπάτου το καλύτερο είναι της Maclaren..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego exo parei to trio tis chicco kai to exo metaniosei ,eprepe na eixa parei pereggo ...einai polu gera k aksiopista..ta neonato den ta ksero oute ego,rikse k mia matia sto germaniko amazon k des tis times tous...kales agores...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κορισια!!ευχαριστω για τις απαντησεις.ειναι αληθεια οτι κ γω προς perego κλεινω.μου αρεσε κ το chicco αλλα μου ειπαν οτι ειναι πιο στενο.πως φενεται οτι ειμαι απειρη...που θα παει θα μαθω κ γω...παντως εξακολουθω να περιμενω γνωμες γιατι σιγουρα θα αποφασισω με τις εκπτωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didima έγραψε:

Κανουν εκπτωσεις και στα καροτσακια;

didima: επειδη το θεμα καροτσι το εχουμε ψαξει παρα πολυ εχω να σου πω οτι εκτωσεις στα καροτσια δεν κανουν. μεχρι και με την εισαγωγικη της perego μιλησα και μου ειπε οτι αυτοι δεν δινουν λιανικη αλλα η τιμη ειναι καταλογου και παντου θα τα βρω στην ιδια. αυτο που εχω να προτεινω σε ολες οσες δεβ=ν εχετε παρει καροτσακι ακομα , οποια μαρκα και να ειναι , ειναι να μην πατε σε μεγαλα καταστηματα βρεφικων , π.χ. λητω κ.α. αλλα να πατε σε μικρες βιοτεχνιες βρεφικων που εχουν και επιπλακια και ολες σχεδον τις μαρκες απο καροτσια και μπορουν να τα δωσουν χωρις ΦΠΑ ή σε πολυ καλυτερη τιμη , δηλ να βγαλουν λιγοτερα.

εγω απο εργοστασιο πηρα της perego απο 320Ε που το ειχαν ολοι 270Ε. νομιζω τρεγικη διαφορα.

ελπιζω να βοηθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΜΒΟΜΑΡΚΕΤ ΤΗΣ ΠΕΡΕΓΚΟ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ 150 ΕΥΡΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ PEREGO ΨΗΦΙΖΩ! ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΟΙ ΘΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ PEREGO ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΡΟΜΕΡΟ...Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΑΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΣΑΝ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΛΑΧΑΝΙ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ (ΤΗΣ CHICCO ΤΟ ΛΑΧΑΝΙ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕ...) ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΣΤΙΒΑΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΨΩΝΙΣΑΝ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΕΙ! ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΣΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΜΑΣ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΜΕΣΩ ΝΕΤ ΕΝΟΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ. BIMBOMARKET ΚΑΙ ΠΑΛΙ BIMBOMARKET !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pantos ama exeis skopo na pareis perego exei ena ena montelo to opoio mou eipane oti kanei 660 euro kai ginete apo mono tou port bebe ,pistepse me volevei dioti pianei polu xoro to ksexoristo port bebe ,eidika ama theleis na pas kapou den tha xoraei sto amaksi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΡΟΤΣΙ,ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΤΡΙΠΛΟ ΤΗΣ PEREGO (KAΡΟΤΣΙ , PORT BEBE & ΚΑΘΙΣΜΑ AYT/TOY) & ΤΟ ZIPPY ΤΗΣ INGLESINA & AN & ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ, ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΤΗΣ INGLESINA ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΩ ΤΗΣ PEREGO ΜΕ 3, ΤΟ PORT BEBE THΣ PEREGO ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΚΩΤΟ & ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ZIPPY ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ & ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΟΤΑΝ ΔΙΠΛΩΝΕΙ... ΕΧΕΙ & ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΡΟΔΕΣ!!! 'ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ INGLESINA ZIPPY, ΔΕΣ ΤΟ & ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πήραμε το "quinny buzz"............

..........το βρίσκω ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

Δες το και αυτό πριν προχωρήσεις στην αγορά σου.

Το παραγγείλαμε από το www.olivers-baby-care.co.uk

και μας στοίχισε ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΤ (καρότσι, πορτ μπεμπέ, maxi cosi, ποδόσακος, αξεσουάρ κ.τ.λ.) -40% οικονομικότερα..............!!!

-μαζί με τα μεταφορικά!-

Αξιόπιστα, άμεσα, σίγουρα και οικονομικότερα!

Καλές αγορές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω το πολυκαρότσι της perego προτιμησα ..το εψαξα πολύ γιατί ηθελα κατι ευχρηστο και στιβαρό γιατί οι πρώτοιμηνες του μωρού θα είναι οι χειμωνιατικοι..

πάντως νομίζω, παρόλα αυτά, ότι του χρόνου το καλοκαιρι σίγουρα θα χρειστώ κατι πιο ελαφρύ από το perego

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...