Μετάβαση σε περιεχόμενο

To proto mas ruzaleuro (foto)


Recommended Posts

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΓΙΩΤΟΥΛΑ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ...

ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΤΗΝΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ

ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ??ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΗΤΑΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχιχι... καλη αρχη... μια χαρα ειναι η μικρουλα σου...;) μονο που δεν μπορω να καταλαβω απο την εκφραση της αν τελικα της αρεσε... χιχι...!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai 4 1/2 minon,skeftika na tin valo ksaploti gia na min morei na tin ftusei,i alitheia einai oti eklaige stin arxi giati peinouse,ligo evgaze pio polu etroge,den mporo na po oti tis arese ,psiloksinismeni tin evlepa,eklaige afti evriska anoixto stoma k exona ego (atimi mama),ligo me tin koudounistra ligo tragoudaki efage olo to mpolaki,alla meta re koritsia ipie k 60 gr gala,aa katafera k tis edosa neraki me potiraki(den itan k polu enthousiasmeni),to ruzalevro to eftiaksa me nero (mou eipe i paidiatros)vasika einai anthos oruzis tis giotis fantazomai oti einai to idio ,avrio leo na to kano ligo pio pikto mpas k tin kratisei k den piei k gala...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

einai 4 1/2 minon,skeftika na tin valo ksaploti gia na min morei na tin ftusei,i alitheia einai oti eklaige stin arxi giati peinouse,ligo evgaze pio polu etroge,den mporo na po oti tis arese ,psiloksinismeni tin evlepa,eklaige afti evriska anoixto stoma k exona ego (atimi mama),ligo me tin koudounistra ligo tragoudaki efage olo to mpolaki,alla meta re koritsia ipie k 60 gr gala,aa katafera k tis edosa neraki me potiraki(den itan k polu enthousiasmeni),to ruzalevro to eftiaksa me nero (mou eipe i paidiatros)vasika einai anthos oruzis tis giotis fantazomai oti einai to idio ,avrio leo na to kano ligo pio pikto mpas k tin kratisei k den piei k gala...

Γιτι δεν το φτιαχνεις με γαλα?

Ισως της αρεσει πιο πολυ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι τρελο- μαμα, στα αλήθεια :silly:

Εμείς ξεκινήσαμε φρουτοκρεμα την Παρασκευη αλλά δεν σκεφτηκα να αποθανατίσω την στιγμή.

Να σε ρωτησω ομως κατι?

Το μωρακι σου ειναι 4,5 (& θηλάζεις, εαν δεν κάνω λάθος).

Ο δικός μου ειναι 5,5 και επειδη ακριβως θηλαζω και εγω, η γιατρός μου, μου συνεστησε να ξεκινησω δειλα και χωρις βιασυνη τις φρουτοκρεμες μόλις τώρα.

Μήπως αργησαμε?

Ή απλά, κάθε γιατρός έχει την αποψη του? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα θυμαμαι την μπουμπου σου απο την πρωτη μας συναντηση .

Ποσο μεγαλωσε !!!Κουκλιτσα ειναι να σου ζησει ..Το ρυζαλευρο παντως πιστευω πως αν το δοκιμασει μια δυο φορες μετα θα της αρεσει πολυ!!!

Ευχομαι να ναι παντα γερη !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι αντε με το καλο και καμια πιτσουλα παρεα με σας βεβαιως!!!! :P

Μεγαλωσε πολυ η κοριτσαρα σου!!!!Ενα μηνα πρεπει να εχει που την ειδα και εγινε ολοκληρη κοπελα!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Με το καλό και οι άλλες τροφές να ενταχθούν στο διαιτολόγιο σας... και φυσικά να είναι αρεστές από την μπουμπού!! ;)

Μετραει παντα η γνωμη ενος ειδικου!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου άτιμη χαζομαμά...

Καμαρώνεις για το σπλαχνάκι σου ε? Εμ είναι να μην καμαρώνεις?

Μπράβο το καμάρι σου! Μπορεί να έφαγε και το πόδι της αλλά σημασία έχει που έφαγε και το στόμα της έστω και λίγο! Κάθε αρχή και δύσκολη... Μόνο που η δική σας ήταν απρόσμενα εύκολη!

Μπράβο!

Άντε με το καλό και η πρώτη της γαρδούμπα! :P

Χαθήκαμε και από το fb.. :unsure:

Μήπως ρώτησες τον αδερφό σου για τον Σταματελάκη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κοπελα μου...και οπως λεω και στην κορη μου εγοινε η αρχη και μικραινει ο δρομος της προς το....................κοκορετσι!!!χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!!;)

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ :laugh: :laugh: :laugh: !!!ΔΕΣ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΣΗΜΕΡΑ!

ΦΙΛΙΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simera apothanatisa k tin froutokrema,ekatse polu ligo sto kathisma,meta kourastike k eklaige opote tin taisa sto relax,efagwe afti ta rouxa tis to relax to sentonaki ,o kanapes,taisame polu kosmo xixixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...