Μετάβαση σε περιεχόμενο

polipodas sto endomitrio


Recommended Posts

ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΩΣ ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!:angry: ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΣΟΥ.ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΤΟ ΠΗΡΑ ΒΑΡΕΩΣ:dry: ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΑΡΑ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na po re gamoto kai tin isteroskopisi apo moni mou ti zitaga mou legan den xriazete 2 giatrous exo.gia fantasou gia kati toso aplo na pigan 5 eksosomatikes xamenes?apo tin ali ti na po makari na itan afto kai stin epomeni na mino egios.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!:) ΑΡΚΕΤΑ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΠΙΑ!!ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ Ή ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Τζωρτζίνα μου!!!

Είχα κι εγώ πολύποδα στο ενδομήτριο. Και μάλιστα πολλούς! Ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να είναι καθαρό το ενδομήτριο για να γίνει η σύλληψη. Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

φιλιά πολλά!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwro έγραψε:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!:) ΑΡΚΕΤΑ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΠΙΑ!!ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ Ή ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!;) ;)

kala enoite pos kai gia sena efxome to idio?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠίτερΠαν έγραψε:

Γειά σου Τζωρτζίνα μου!!!

Είχα κι εγώ πολύποδα στο ενδομήτριο. Και μάλιστα πολλούς! Ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει να είναι καθαρό το ενδομήτριο για να γίνει η σύλληψη. Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

φιλιά πολλά!!!!!!:)

gia sou korinaki.den mou ixe pi oti aferese polipoda simera pou vgike i viopsia mou tope.ala itan poli mikro.exo akoma ema.kai meta apo 4 meres pou to aferesa travixtika kai sto nosokomio me ton antra mou.eplina tis verantes kouvalisa pragmata apo to market.les afta na dimiourgisan kapio provlima?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχες αίμα απο την αρχή? Εγώ δεν είχα καθόλου (κάτι καφέ). Δεν έκανα δουλειές όμως. Σίγουρα κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά. Πάντως, αν ήταν πολύ μικρός ο πολύποδας, μάλλον δεν δημιουργούσε ιδιαίτερο πρόβλημα. Εκτός κι αν ήταν στο σημείο που προσπαθούσε το "σποράκι" να πιαστεί. Ξέρω πως τους βγάζουνε τους πολύποδες πριν την εξωσωματική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω κοπέλα μου να σου πω γι'αυτό που ρωτάς , αλλά ήθελα να σου ευχηθώ στην επόμενη προσπάθεια για το νινάκι να έχεις τα πιο θετικά αποτελέσματα!! Σύντομα μ'ένα νινάκι στην κοιλίτσα σου και μετά στην αγκαλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giorgina καλησπέρα

και εγώ αφαίρεσα την προηγούμενη εβδομάδα ένα πολύποδα από την μήτρα μετά από υστεροσκόπηση που μου σύστησε ο γιατρός επειδή δεν είχα μείνει έγκυος μέσα σε 8 μήνες προσπαθειών. Μου είπε ότι αυτό είναι το πρώτο βήμα για να δώ αν είμαι καλά, καθώς αν υπάρχει πολύποδας εμποδίζει το γονιμοποιημένο ωράριο.

επίσης, μου είπε ότι θα έχω αιμορραγία για μια εβδομάδα περίπου...και όντως ακόμα έχω! κάποιες μέρες πιο πολύ και άλλες λιγότερο, αλλά μου είπε να μην ανησυχήσω

μου έδωσε και αντιβίωση κλπ

ελπίζω να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να μείνεις έγκυος ακόμα και χωρίς εξωσωματική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofia1976 έγραψε:

giorgina καλησπέρα

και εγώ αφαίρεσα την προηγούμενη εβδομάδα ένα πολύποδα από την μήτρα μετά από υστεροσκόπηση που μου σύστησε ο γιατρός επειδή δεν είχα μείνει έγκυος μέσα σε 8 μήνες προσπαθειών. Μου είπε ότι αυτό είναι το πρώτο βήμα για να δώ αν είμαι καλά, καθώς αν υπάρχει πολύποδας εμποδίζει το γονιμοποιημένο ωράριο.

επίσης, μου είπε ότι θα έχω αιμορραγία για μια εβδομάδα περίπου...και όντως ακόμα έχω! κάποιες μέρες πιο πολύ και άλλες λιγότερο, αλλά μου είπε να μην ανησυχήσω

μου έδωσε και αντιβίωση κλπ

ελπίζω να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να μείνεις έγκυος ακόμα και χωρίς εξωσωματική!!!

sofaki mou se efxaristo.distixos den mporo na mino fisiologika.exo kani aferesi kai stis 2 salpiges.makari omos na itan aftos o logos pou den exo mini.pira mia vdomada antiviosi.ema ixa 15 meres.tora den ksero .giati adiathetisa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το ήξερα :blush:

αλλά τώρα είναι σίγουρο ότι θα μείνεις έγκυος!!! όπως μου είπε ο γιατρός εάν υπάρχει πολύποδας, έστω και μικρός, εμποδίζει...

οπότε τώρα είναι όλα είναι ιδανικά!!!

καλά, πως δεν στο είχε προτείνει παλιότερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oliax na ise kala kai efxaristo.

sofia tin isteroskopisi antitheta me ales kopeles pou diavazo den mou tin ixan protini.ematha apo to mammy gia afti kai zitisa na tin kano.

exo 2 giatrous kai i 2 mou elegan pos den ine aparetiti kai den exo tipota.opos kai to kariotipo pou to perimeno se 15 meres peripou.

aaaaaaaaa kai meta apo tin 3 prospathia apo moni mou zitisa na kano eksetasi thromvofilias.pou telika exo provlima.stin periptosi mou telika malon tous kinigao ti na po.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...