Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπέρηχος-εξετάσεις? 4D? Που?Πόσο?


Recommended Posts

Οι κοπέλες από Αθήνα θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιο γιατρό που μπορώ να πάω για εξέταση -υπερηχο- εγχρωμες φωτογραφίες-& να μου μετρήσει τον τράχηλο ..

Εμένα ο γιατρός μου είναι στο Ελενα & δεν μπορώ να πω ότι έχουν & τέλεια μηχανήματα..

Στο Εμβρυο στο Κολωνάκι που πάω για τις αυχενικές έχουν πολύ καλά μηχανήματα αλλά έχει πολύ σπάνια ραντεβού & για τις αυχενικές δίναμε 200€!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ όλες τις εξετάσεις τις έκανα στο Ιασώ μαζί με τον γιατρό μου. Τα μηχανήματά τους είναι τα καλύτερα και γενικά δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn έγραψε:

Οι κοπέλες από Αθήνα θα ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε κάποιο γιατρό που μπορώ να πάω για εξέταση -υπερηχο- εγχρωμες φωτογραφίες-& να μου μετρήσει τον τράχηλο ..

Εμένα ο γιατρός μου είναι στο Ελενα & δεν μπορώ να πω ότι έχουν & τέλεια μηχανήματα..

Στο Εμβρυο στο Κολωνάκι που πάω για τις αυχενικές έχουν πολύ καλά μηχανήματα αλλά έχει πολύ σπάνια ραντεβού & για τις αυχενικές δίναμε 200€!

να ρωτησω κατι? ξερω οτι υπαρχουν 3D υπερηχοι, υπαρχουν και 4D? Πως ειναι δηλ αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn μπορώ αν θές να σου στείλω την δ/νση και το τηλέφωνο του γιατρού που πήγαινα εγώ. Είναι πολύ καλός, σου δίνει φώτο και απο τρισδιάστατο αλλά σου δίνει και dvd απο τους 3 υπέρηχους. Και δεν είναι πολύ ακριβός. Στην αυχενική μου είχε πάρει 130 μαζί με το παπέι, στο β' επιπέδου 120 και στο doppler 100. Όλα με απόδειξη εκτός απο την αυχενική που έκοψε 100 και για τα 30 έρχεται απόδειξη απο το εργαστήριο μαζί με τις απαντήσεις.

Τον είχα συστήσει και σε άλλη μια κοπέλα απο εδώ και έμεινε ευχαριστημένη. Η νύφη μάλιστα τον έκανε γιατρό της (ο δικός της ήταν πολύ αδιαφορία).

Αν σε ενδιαφέρει, σου στέλνω τα στοιχεία του με pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Harap αν σου είναι εύκολο μπορείς να μου στείλεις και μένα τα στοιχεία του γιατρού; Θα ήθελα πολύ sτο doppler να εχω dvd. Στην αυχενικη και στη β επιπεδου δεν είχαν! Να χω και κατι από το μπεμπέ μου εντός κοιλίας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...