Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια θα τρελλαθω!!!!!


Recommended Posts

λοιπον κοριτσακια μου ακουστε!:blush: εμενα ο κυκλος μου ειναι 30 ημερων συνηθως!ειχα τελευταια περιοδο 31-5 και τωρα με ηρθε σημερα!δηλαδη σε 26 ημερες!!!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ!μα γιατι????

και το θεμα ειναι οτι δεν ποναω καθολου και ειναι ελαχιστο αιματακι!:silly:

απο τι επηρεαστηκε?σας εχει συμβει εσας?δεν ξερω αν επηρεαζεται απο διατροφη!γιατι αρχισα διαιτα πριν 1 εβδομαδα!αλλα δε νομιζω ε????παντως να σας πω οτι ειχα συμπτωματα εγκυμοστνης στα μεσα του κυκλου!δηλαδη πριν 1 εβδομαδα!ειχα κανει τεστ εγκυμοσυνης και αρνητικο!!:(

περιμενω απαντησουλες!φιλιαααααα:kiss: :kiss:

α!και εχθες ειχα ανεβασμενη θερμοκρασια!37!σημερα δε μετρηθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γυναικολόγο σου.

Είναι αρκετά μεγάλη η καθυστέρηση. Μπορει να μην είναι και τίποτα αλλά μπορεί και να είχες καμιά αποβολή.

Παρτον τηλέφωνο σε κάθε περίπτωση να σε ξεαγχώσει.

Εύχομαι να μην είναι τίποτα.

Καμιά φορά όταν αλλάζει η εποχή έχω κι εγώ αλλαγές στον κύκλο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinio mou mhn se anhsyxei,egw prin ligous mhnes eixa kati tetoia xaza,mou erxotan 5-6 meres pio nwris alla den eixa kati,apla etsi mou irthan ligo nwritera.mhn anhsyxeis,an omws theleis kane mia erwthsh ston giatro sou.ta filia mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω, οταν αλλαζεις τις διατροφικες σου συνηθειες ειδικα οταν κανεις διαιτα επηρεαζεται η περιοδος και ειτε εχεις καθυστερηση ειτε ερχονται πολυ νωριτερα! θα στο πει και ο γυναικολογος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν αποκλείω ακόμα το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης αν όπως λες το αίμα είναι πολύ λίγο...

Επικοινώνησε με τον γιατρό σου ... και κάνε και κανένα τεστάκι ....

Διαφορετικά συμφωνώ με την φίλη ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ που λέει για το θέμα της δίαιτας και συμφωνώ γιατί το έχω πάθει και εγώ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές φορές αλλάζει ο κύκλος μας είτε από άγχος, είτε από μια διατροφική αλλαγή, είτε από άγχος.. από πολλά! Εμένα μια φορά μου ήρθαν στις 19 μέρες!! Κουφάθηκα!! Προφανώς άλλαξε ο κύκλος μου! Συμβαίνουν κι αυτά! Ρώτα αν θες και τον γυναικολόγο σου! Μην ανησυχείς! Κι εύχομαι τον επόμενο μήνα να είναι θετικό το τεστακί .. και να μην σου έρεθι η περίοδος πάλι.. για κάποιους μήνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...