Μετάβαση σε περιεχόμενο

αποσμητικα βαφη μαλλιων καλληντικα στο θηλασμο?


Recommended Posts

κοριτσια θηλαζω και θελω να ρωτησω αποσμητικο στισ μασχαλεσ κανει να βαζουμε?να βαφουμε τα μαλλια μασ και να βαφομαστε κανει?παντωσ αυτο με το αποσμητικο ειναι μαρτυριο καθε τεταρτο πλησιμο γιατι δε θα μπορω να κουνησω χερια......θα εξεφανιζονται.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ANTROULA!!ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΧΩ ΨΑΞΕΙ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΕΧΟΥΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ!ΕΨΑΞΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΑ.ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γνωμη μου ειναι να μην ειμαστε τοσο υποχονδριοι...δεν το λεω με κακια ετσι προς θεου και εγω τα ιδια σκεφτομαι.

οχι το ενα οχι το αλλο μηπως αυτο μηπως το αλλο????

δεν γινεται κα ιετσι!

φυσικα θα βαλουμε και αποσμητικο και θα βαψουμε και το νυχακι και θα κανουμε και ανταυγιες..δεν επηρεαζουν τον θηλασμο ουτε την εγκυμοσυνη.

μου το ειχε πει ο γιατρος μου οταν τον ρωτησα τι κρεμα να βαλω στο προσωπο και μου λεει τι με νοιαζει τι κρεμα προσωπου θα βαλεις???? στην κοιλια σου να προσεχεις!

δεν νομιζω τουλαχιστον να πειραζει..τι ναπω!

οποτε αντρουλα μου αυτην την γνωμη εχω:) :) :)

και με τα φαγητα το ιδιο λενε και εφαγα οταν θηλαζα μεχρι και μελιτζανες και ητανε ολα μια χαρουλα!

η αγλαια μου ειχε πει να δοκιμαζω και να βλεπω..δεν πειραζουν ολα τα φαγητα ολα τα μωρακια!

και για το μαλι μου το ειπε η αγλαια και ο γιατρος μου οποτε...

:) :)

κα ιεγω τωρα που αρχισα τα φαγητα του μπεμπη βιολογικα αγοραζω και κρεας και λαχανικα και εγω δεν εχω φαει ποτε!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :dry::huh:

αλλα ο μπεμπης μονο βιολογικα! και ρυζαλευρο βιολογικο:blink: και καλλυντικα βιολογικα:blush:

πιο πολλυ απο εμενα τον φροντιζω!!!!

πρεπει ομως να χαλαρωσουμε λιγο νομιζω...:huh::blush: :silly: :silly:

τα λεω να τα ακουσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

shmfwnw apolita me thn veni

an kai pote tora ston thhlasmo den skeutika tipota tetio ....malon den eimai upoxondria:laugh: :laugh: :laugh:

auto pou skeutome pio polu einai oi eksatmiseis twn aytokinhtwn kai oxi ti tha balw egw panw mou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

shmfwnw apolita me thn veni

an kai pote tora ston thhlasmo den skeutika tipota tetio ....malon den eimai upoxondria:laugh: :laugh: :laugh:

auto pou skeutome pio polu einai oi eksatmiseis twn aytokinhtwn kai oxi ti tha balw egw panw mou .

αυτο με τις εξατμισεις ξαναπεστο!!! βγαζουμε και τα μωρα βολτα να παρουνε αερα υποτιθεται!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΠΛΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΟ ΝΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΗΣ WELWDA ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, εννοείται ότι οι γιατροί οφείλουν να σου πουν οτιδήποτε βλέπουν για να είναι καλυμμένοι! Το σημαντικό είναι ότι αυτό που είδαν δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Προσπάθησε να μην το Googlαρεις γιατί μπορεί τζάμπα να αγχωθεις. Εγώ πχ έχω διπλό ουρητήρα από αριστερά και το ανακάλυψα τυχαία σε αξονική (στο ίντερνετ έλεγε ότι κάνει ενοχλήσεις και συνήθως χρειάζεται εγχείρηση) κι ο γιατρός είπε ότι αφου δεν έχω ενόχληση όλα καλά. Εννοείται το άγχος θα υπάρχει! Είναι λογικό να αγχωνόμαστε για το αν είναι καλά τα μωράκια μας.  Εύχομαι όλα πολύ καλά!!!  
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Το κατάλαβα και εγω ότι κάπως δυσανασχετούν είναι η αλήθεια και βγάζουν παραξενιές  εμενα ο δικός μου δεν με είπε τίποτα βέβαια αλλά μόλις έφυγα λέω πως μάλλον έπρεπε να παω λίγο νωρίτερα σκέψου ο αντρας μου σκεφτόταν να πάμε μετά το Πάσχα   σίγουρα κάποιον θα βρεις εννοεται που να σου κάνει και να βολεύουν και οι ημερομηνίες  αλλη μαία βρήκες ε; Όχι αυτήν του ιδιώτη γιατρού που έχεις ; 
    • Καλημέρα κορίτσια μου...εμείς μόλις γυρίσαμε από τον γιατρούλη μας!!!Όλα καλά,ο μικρούλης μεγαλώνει φυσιολογικά και προχωράμε!!!28+2 σήμερα 🩵👣🧿🧿 7.6 έχουμε doopler και θα μας ξανά δει μέσα του Ιούνη 🥰🥰🥰 Η κοιλίτσα έχει πεταχτεί για τα καλά πια,ευτυχώς τα κιλάκια μου είναι καλά ακόμα 🤗.. Εσείς πώς τα πάτε??
    • Θα τα καταφέρεις, να είσαι αισιόδοξη!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Εγώ τέλος Ιουνίου λογικά, με 3 κατεψυγμένα έμβρυα. Εχεις την θετική μου σκέψη! ❤
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...