Μετάβαση σε περιεχόμενο

4μηνη θεραπεια...


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια,πηγα τελικα στον γυναικολογο,οι 3 μηνες που παιρνω τα αντισυλληπτικα περασαν,μου ειπε πως οι κυστες μου εχουν φυγει και με την ωορηξια παμε καλυτερα...τα παιρνω 1 ακομα μηνα,οπως μου ειπε εξαρχης,και μετα αρχιζουμε τις προσπαθειες,για 2 μηνες,αν δεν μεινω στους 2 μηνες ξαναπαω να με δει...2 μηνες λιγο δεν ειναι?και σιγα μην μεινω στο'' καπακι''!τι να πω...μακαρι!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κουκλα μου...κι εγω νομιζω λιγοι ειναι οι δυο μηνες,αλλα γιατρος ειναι,κατι παραπανω ξερει σιγουρα...εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ακολουθεις τις συμβουλες του και να μην αγχωνεσαι,φανταζομαι ολο αυτο ακους αλλα εχει σημασια..δυστυχως το αγχος κανει πολυ κακο στην προσπαθεια για παιδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ.:woohoo: ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!:cheer: ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΑΦΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ, ΘΑ ΣΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσωπικα δεν αγχωνομαι,ο αντρας μου αρχισε,με το που του ειπα τι μου ειπε ο γιατρος,΄΄και ποτε ξεκιναμε,και ποσο καιρο...''ενταξει θελω ,εννοειται,μωρακι,αλλα μετα το ''χαμο''του πρωτου ειμαι λιγο πιο ΄΄προσγειωμενη''να πω?αντιθετα ο αντρας μου τον πιανει τρελα,βιαζεται...αφου σκεφτομουν να του πω ψεμματα,οτι θα συνεχιζα τα αντισυλληπτικα για 6 μηνες και οχι 4 ,για να μην αγχωνεται!βασικα μετανιωσα που δεν το εκανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε μας το αντιθετο συμβαινει...αυτος ειναι που προσπαθει να με ηρεμει μιας και ειναι πολυ πιο αισιοδοξος απο μενα,ενω εμενα με τρωει το αγχος!!!

αν επιτρεπεται,τι θεραπεια θα ακολουθησεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις 6 μηνες προσπαθουσαμε και πηγα στον γυναικολογο,μετα απο 3 υπερυχους ,ανα μια εβδομαδα ,μου ειπε πως δεν ειχα ωορηξια και τσαμπα το αγχος και οι προσπαθειες των 6 μηνων!!!ετσι μου εδωσε αντισυλληπτικα 4 μηνες ,τα trigynera,για να ομαλοποιησει τον κυκλο μου,(ειχα 32-34 κυκλο)και να δει τι θα γινει και με την ωορηξια,τωρα στους 3 μηνες ειναι οκ,(ετσι μου ειπε)αλλον ενα μηνα τα παιρνω και τελος,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...