Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΛΟΣ ΠΙΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΛΙΝΙ! ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ!


Σισσιώ

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!

Σήμερα γυρίσαμε από το χωριό του άντρα μου οπου έγινε η βάπτιση της μικρής μας Χαριλίνας!

Το όνομα αυτής Χαρά Μελίνα!

Σας τη σκάσαμε ε?!?!?! Ναι ναι κυριές μου το αλλάξαμε τελευταία στιγμή με τη βοήθεια της πεθεράς μου και την πολύ καλή διάθεση του άντρα μου.

Γενικά ήταν μια πολύ συγκινητική διαδικασία. Ήμουν πολύ φορτισμένη και λόγω της βάπτισης και δεδομένης της "απουσίας" του μπαμπά μου.

Στο τραπέζι περάσαμε πολύ όμορφα και το κέφι κράτησε μέχρι αργά το απόγευμα!

Σας παραθέτω φωτογραφίες από το στολίσμο του μαγαζιού που επιμελήθηκα προσωπικά. Είχα φυσικά και τη βοήθεια των πιο αγαπημένων μου προσώπων.

Είναι οι μόνες που έχω, τις υπόλοιπες θα τις δείτε στα προσεχώς...

Θα σας αφήσω προς το παρόν με την ευχή που με έκανε να συγκινηθώ και να δακρύσω:

"Στις 31 Ιουλίου 2008 ήμουν 66 ετών και ο μπαμπάς σου και η μαμα σου μου κάνανε ένα από τα καλύτερα δώρα της ζωής μου, την πρώτη μου εγγονούλα.

Ο παππούς σου σου εύχεται να είναι γεμάτη ροδοπέταλα στο δρόμο της η ζωή σου, να είσαι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη και ό,τι αγαπάς να το απολαμβάνεις.

Χαρά μου σ' αγαπώ και θα σε αγαπώ για πάντα

Ο παππούς σου ο Μπάμπης"

post-5342-13873934697437_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΣΣΙΩ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΙΟ ΟΝΟΜΑ ΘΑ ΤΗΣ ΔΙΝΑΤΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΩΣΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου να χαιρεσαι την κορουλα σου. Πολύ συγκινητικο και ακομα καλυτερο οτι υπαρχει συνεννοηση. Ευχομαι να ειστε παντα μια ευτυχισμενη οικογενεια και να ειναι καλα και η μικρουλα σου. Τις καλύτερες ευχες μας. Οσο για την διακοσμηση δεν το συζητώ εισαι απαιχτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Σισσυ... ολα ειναι τελεια... φανταστικα... να'ναι καλα το κοριτσακι σου, η Χαριλινα σου, να την χαιρεστε και να σας χαιρεται κι'αυτη...! Και το ονοματακι νομιζω το πετυχατε! Μια χαρα...! :) Φιλια πολλα και σου ευχομαι να την δεις και να την καμαρωνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ μου, περιττό να σου πω ότι τα δάκρυα τρέχουν ποτάμι... :blush:

Να σας ζήσει κούκλα μου, να την χαίρεστε, να'ναι καλοφώτιστη και να'ναι ευτυχισμένη στη ζωή της... :)

Όσον αφορά το στολισμό.. τι να πω.. χαραμίζεσαι κορίτσι μου.. χαραμίζεσαι.. θα'πρεπε να το'χεις κάνει επάγγελμα!!! Το'χεις!!! Το'χεις λέμε!!! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koukla mou na sou zeisei,,kalofotisth na einai k panta ygeihs!!!!!

sou eyxomai oth kalytero gia thn mikrh sou prigipisa

kala o stolismos einai teleios!!!

den tha mporouse na htan kalytero

k exei dikio h roula prepei na to kaneis epagelma!!!:laugh: :laugh:

polla filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου, να σου ζήσει η Χαριλίνα σου!! Υπέροχο μωρό.. υπέροχο ονοματάκι!! Υγεία πάνω απ'όλα .. και να την καμαρώνεις όπως επιθυμείς!! Ανυπομονώ να σας ξαναδώ από κοντά!! Φιλάκια.. πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω μου!!! :) γερη να ειναι η κουκλαρα σου και μεγια το ονομα ειναι πολυ ωραιο!!! :) να σου πω εχουν δικιο τα κοριτσια που λενε να το κανεις επαγγελμα,εχεις πολυ γουστο!!!!!!! :) βεβαια αυτο ειναι λιγο δυσκολο να τοκαταλαβει κανεις γνωριζοντας την ομαδα σου(:P οχι που δεν θα το ελεγα!!!:P)!!!!!! σοβαρα τωρα,ηταν τελεια τα τραπεζια και ολα!!!!!! :) ανυπομονουμε για τις υπολοιπες φωτο!!!!!! υγεια και καθε ευτυχια σε ολη σου την υπεροχη οικογενεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσυ μου να σου σου ζησει κουκλα μου να ειναι καλοφωτιστη και παντα ευτυχισμενη να εχει ολα τα καλα του κοσμου και να ειναι γερη φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κοπελα μου παντα ευτυχισμενη και γερη να ειναι!!

πολυ ωραια στολισμενο το κεντρο..περιμενουμε και αλλες βεβαια ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου καλή σου ημέρα! Καταπληκτικό το ονοματάκι της κοράκλας σου (δεν το έχω ξανακούσει!) κι ο στολισμός εξαίρετος και πολύ καλόγουστος! Να σου ζήσει κοπελάρα μου κι όπως επιθυμείς να την δεις στη ζωή της! Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου να σας ζησει η χαριλινα!!!! ο στολισμος πολυ ωραιος μου φαινεται θα σε προτιμησω για συμβουλες στην δικια μας βαπτιση οταν γινει με το καλο, πολυ ωραια τα εκανες ολα, αντε τωρα ανυπομονουμε για τις υπολοιπες φωτο οταν ειναι ετοιμες:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ καλημέρα!:)

Να σας ζήσει η μικρή Χαριλίνα,με το πανέμορφο και πολύ παιχνιδιάρικο ονοματάκι της!:woohoo:

Όλα είναι πανέμορφα!:P

Φιλάκια

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και ανταποδίδω! Εύχομαι σε όλες ό,τι επιθυμείτε!

Για όσες δεν θυμούνται το όνομα που θα της διναμε ήταν το εντελώς αταίριαστο Χαραλαμπία Αικατερίνη!

Θα επιστρέψω με νέες φώτος! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου να σου ζησει η κορουλα σου. το ονομα πολυ ομορφο και σπανιο. ο στολισμος μου αρεσε παρα πολυ και συγκινηθηκα πολυ πολυ με την ευχη του παππου. να ειστε ολοι καλα και να την χαιρεστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου καλημέρα! Να σου ζήσει η μικρή Χαριλίνα και να τη δείς όπως επιθυμείς. Να έχει υγεία και να είναι καλότυχο. Ο στολισμός ήταν υπέροχος. Θα κλέψω καμιά ιδέα μιας και ετοιμάζομαι κι εγώ για τη βάπτιση της μικρής! Περιμένουμε κι άλλες φωτο Φιλιά και πάλι να σου ζήσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω να χερεστε την κορουλα σας. ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!! :)

Πολυ ομορφος ο στολισμος και τα χρωματα λαχανι με μωβ πολυ μου αρεσουν γενικα! Περιμενουμε και αλλες φωτο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...