Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

puppy mu ine fisioligika..ax mu thimizis emena..ke go ta idia rotousa..ego apo tin arxi tis egkimosinis eixa kati ponous ke tsimpimatakia xamila kati san ponous periodou tha lega pou tous exo entona aftes tis meres..megaloni i mitra..den ine tipota

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΕΙΜΑΙ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.Κ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Ν Α ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PUPPY ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 14η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ... Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ Κ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Puppy μην φοβάσαι! Είναι φυσιολογικά τα πονάκια!! Κι εγώ τα είχα! Μεγαλώνει η μήτρα, γι'αυτό! Αν βέβαια φοβάσαι που το βρίσκω άκρως λογικό κ φυσιολογικό πάρε και τον γυναικολόγο σου να σου πει! Εμένα μου το είχε πει όταν είχαμε πάει να δούμε το μωράκι μας πρώτη φορά! Είναι στα συμτώματα και για ποιο λόγο συμβαίνει!!

Καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΝΕΟ. ΑΝΗΣΥΧΩ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΑΛΛΑ ΑΠΌΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ! ΜΑΚΑΡΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PUPPY έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ;

Ολες τα ειχαμε και ειναι φυσιολογικα!

Εγω τα ειχα μεχρι τον 5ο μηνα αν θυμαμαι καλα. 6ο και 7ο δεν ειχα τιποτα τωρα αρχισαν και εμφανιζοντε πολυ πιο ελαφρια ομως!

Καλη συνεχεια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ Κ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΧΙ ΒΑΡΙΕΣ ΒΕΒΑΙΑ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...