Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΘΕΜΑ (ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Ή ΑΛΛΙΩΣ ΤΡΕΛΛΑ)


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.

ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ?

ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?

ΠΕΙΡΑΖΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?

ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ? ΤΙ ΠΑΡΑΝΟΙΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Η ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ:woohoo: ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΙΔΙΕΣ.ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:laugh: ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Φρού Φρού, δεν ξέρω αν παρακολούθησες αλλά ο Ιούνιος πάει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ σχεδόν για όλες μας που κάναμε προσπάθεια (και για αυτές που δεν πήγε, θα πάει σίγουρα η επόμενη προσπάθεια, είναι σίγουρο!). Εγώ έμαθα τα καλά νέα τη Τρίτη, έχω κάνει δύο καλές χοριακές και τη Τρίτη πάω για τη τρίτη. Κατά τη διάρκεια που περίμενα (ΕΦΙΑΛΤΗΣ!!) δεν είχα τίποτα, μια-δυο μέρες πρίν τη χοριακή ένοιωσα ανακατοσούρα το πρωί αλλά τίποτα το φοβερό, θα μπορούσε να είναι και από τα φάρμακα ή και από την αγωνία. Αλλες κοπέλες έχουν πόνο στο στήθος, εμένα τώρα μου εμφανίστηκε. Οπότε, πάρε βαθιές ανάσες, κι η Δευτέρα είναι ΠΟΛΥ κοντά. Περιμένουμε τα καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ.

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ... ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φρου Φρου μου, η αγωνία μεγάλη! Κι εσένα σε καταλαβαίνω..δεν περνάνε αυτές οι ρημαδοώρες με τίποτα. Μην κάνεις τέστ κατά την άποψή μου, περίμενε τη χοριακή, έχω ακούσει ότι το τέστ σε αυτή τη φάση μπορεί να βγάλει άλλ'αντ'άλλων.

Εγώ προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη..πέρυσι είχα μείνει πάλι έγκυος με εξωσωματική και όταν πήγαμε να ακούσουμε τη καρδούλα δεν..Καταλαβαίνεις ότι η ευτυχία που νοιώθω αυτές τις στιγμές που είμαι πάλι έγκυος είναι σχεδόν ίδια με το άγχος μήπως και συμβεί πάλι το ίδιο. Τη Τρίτη θα ξαναπάω για χοριακή και ελπίζω να μου πεί πότε θα πάμε για τον υπέρηχο. Αλλά πρώτα θα περιμένω με αγωνία τα νέα σου..μη μας ξεχάσεις κοριτσάκι μου και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ ΜΟΥ!!:cheer::P ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ 'Η ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!;):P ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου ειναι πολυ δυσκολες αυτες οι 14 μέρες, οτι και να πεις εχεις δικιο

θα σου πω εγω πως καταφερα να κουμανταρω λιγο το αγχος της αναμονης. 1ον εκλεισα την τηλεοραση

2ον εφευγα απ'το σπιτι οσο ποιο πολυ μπορουσα

3ον πηγα ταξιδι, χωρις τον αντρα μου, με φιλεναδες στις οποιες δεν ειχα πει τιποτα αρα και δε το συζητουσα

4ον εκλεισα το ιντερνετ και το site αυτο που μου θυμιζε συνεχως το θεμα παιδι

Οσο για τα υπαρκτα-ανυπαρκτα συμπτωματα, κοιτα, εγω 1,5 χρονο καθε μηνα ειχα συμπτωματα αλλα εγκυμοσυνη τιποτα...μονο την τελευταια φορα (που τελικα ημουν εγκυος)δεν ειχα συμπτωματα και αυτο γιατι το ειχα ξεχασει. Κλεισε το pc, βγες εξω, διασκεδασε!!!...που θα πανε θα περασουν... οπως ελεγα και τοτε, ποσο μπορει να διαρκεσει ενα 14ημερο?

Α!!!!!! και φυσικα...ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ έγραψε:

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...

ποτέ να μην πιστέψεις οτι δε θα τα καταφέρεις!

και βεβαια θα τα καταφερεις, μακαρι αυτο το μηνα...οπως και να χει ομως μανουλα θα γινεις! μη το ξεχνας αυτο ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΤΡΕΛΑ. :blink:

ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ........ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 27/05 ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ,ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10/06 Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ......:lol:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΣΟΥΜΕ. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρου Φρου, μην στενοχωριέσαι γλυκειά μου!! Εύχομαι να έχεις το επιθυμητό πολυπόθητο αποτέλεσμα!! Μην σε αγχώνουν τα διάφορα συμπτώματα!! Μόνο να μας τρελένουν ξέρουν στην αγωνία μας!! Κι εγώ ένιωθα ότι θα έρθει περίοδος όταν περίμενα την πολυπόθητη καθυστέρηση για να κάνω το τεστάκι!! Τελικά ο μπεμπάκος έρχεται σ'ενάμιση μήνα περίπου!! ;)

Εύχομαι ολόψυχα ένα μεγάλο + !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες. Είχα συναντήσει μια απάντησή σου σε ένα άλλο post που αναφέρεις ότι περιμένεις τα ευχάριστα.

Έφτασε ο καιρός ε? Να δεις που όλα θα πάνε καλά και θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

Καλά κατάλαβα? Σήμερα τα περιμένεις τα αποτελέσματα???

Άντε περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρου Φρου μου καλημερα που εισαι?τι εγινεεεε???Αντε πες μαςκοπελα μου εχουμε αγωνιαααααα!!!!!

Ευχομαι ολα να ναι τελεια κοπελα μου!!!!

Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To καλό που σου θέλω, να έχεις πάρει τα αποτελέσματα και να το γλεντάς!!!

Άντε βρε κοριτσάκι μου που είσαι? Μας ξέχασες?

Περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...