Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕΦΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ - ΧΡΩΜΑΤΑ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια

συμφωνα με την γιατρο μου περιμενω αγορακι στις αρχες Δεκεμβριου αλλα θελω μεχρι τελη του καλοκαιριου να τελειωσω το παιδικο δωματιο. βασικα τα χρωματα στους τοιχους. φετος το χειμωνα εβαλα και κουρτινες ( πορτοκαλι και μωβ κυκλοι σε ασπρο φοντο. το χρωμα που εχει τωρα το δωματιο ειναι λιλα. απαγορευμενο χρωμα το λαχανι. τεινω προς το πορτοκαλι μαζι με καποιο αλλο πιο απαλο. περιμενω προτασεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μπες και στο site www.decofun.com θα δεις και εκεί τα αυτοκόλλητα αυτης της εταιρίας που θα τα βρεις σε πολλά μαγαζιά.

και εμείς περιμένουμε αγοράκι τον Αύγουστο και ακόμα να φτιάξω το δωμάτιό του.. Βασικά δεν έχω αποφασίσει τι αυτοκόλλητα να βάλω..Μ'άρεσουν και αυτα που έχει το cozycorner με τα ζώα της ζούγκλας τα οποία τα έχω βρεί σε μαγαζί πιο φτηνά απ'οτι τα έχει το site.Επίσης στα μεγάλα χρωματοπωλεία πουλάνε αυτοκόλλητα για δωμάτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

xmaria έγραψε:

καλησπερα κοριτσακια

συμφωνα με την γιατρο μου περιμενω αγορακι στις αρχες Δεκεμβριου αλλα θελω μεχρι τελη του καλοκαιριου να τελειωσω το παιδικο δωματιο. βασικα τα χρωματα στους τοιχους. φετος το χειμωνα εβαλα και κουρτινες ( πορτοκαλι και μωβ κυκλοι σε ασπρο φοντο. το χρωμα που εχει τωρα το δωματιο ειναι λιλα. απαγορευμενο χρωμα το λαχανι. τεινω προς το πορτοκαλι μαζι με καποιο αλλο πιο απαλο. περιμενω προτασεις.....

Ελπιζω να εχεις βρει τα χρωματα που ειχες στο μυαλο σου,η Ρανια εβαλε πολυ ωραιους συνδυασμους!Απανταω μαλλον καθυστερημενα αλλα τωρα το ειδα:blush:

Πραγματικα τα χρωματα στον χωρο δεν ειναι και τοσο ευκολη υποθεση και ειδικα στο βρεφικο δωματιο που θελουμε να ειναι οπως ακριβως τα εχουμε φανταστει;)

Εδω θα δειτε την διαδικασια επιλογης χρωματων που χρησιμοποιουν οι επαγγελματιες,ισως βοηθησει καποια κοριτσια που τωρα ξεκινανε αυτες τις χαρουμενες ετοιμασιες!

http://www.postokano.gr/brefiko-domatio ... i-xromaton

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...