Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!


ΕΛΕΝΑ.Ρ

Recommended Posts

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΩ!!!ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΓΛΥΚΙΑΣ ΜΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ.Ρ έγραψε:

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΩ!!!ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΓΛΥΚΙΑΣ ΜΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ _______________034.JPG

Ωραια τωρα φαινεται πιο καθαρα!

Καλε ειναι μια κουκλα να σου ζησει και να ειναι παντα γερη και χαρουμενη στη ζωη της!!

Αν ειδες το τικερακι μου τα καταφερα και εγω και περιμενω το αγορακι μου τελος Αυγουστου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ yiotaki ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ,ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΩΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλενα μου αν και τα είπαμε! Χαίρομαι που επέστρεψες! και χαίρομαι πιο πολύ που βλέπω την κούκλα σου την πανέμορφη!!!!!!!!!!!!!!!

να την χαίρεστε! θα σου λείπει τώρα ε??

σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΕΜΕΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 17 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ?ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΑ ΖΩΔΙΟ??ΑΝ ΒΓΕΙ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ, ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ????ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΣΣΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΗΚΕΣ ΕΣΥ ΤΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ.ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΣΧΟΛΑΩ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ.Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ!!!ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΧΡΟΝΟ ΤΑΚΤΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΡΟΝΙΖΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ...

ΑΣΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ Η ΧΑΖΟΜΑΜΑ...ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ

ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ....ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ...

ΚΑΤΑ ΤΆΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ???

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ.ΕΙΧΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ..ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΙΦΥΛΗ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν με ξέρεις, έγινα μέλος τον Δεκέμβριο!! Θα χαρώ να τα λέμε! Είμαι η Έλενα, 27 χρόνων κι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι!! Έχω ΠΗΤ 6 Αυγούστου.. για λιονταράκι προορίζεται.. εκτός αν αποφασίσει να βγει νωρίτερα... :laugh: Είναι αγοράκι!

Κούκλα είναι η κόρη σου!! Να σου ζήσει, να την χαίρεσαι και να την καμαρώνεις!! Υγεία πάνω απ'όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dalia ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕΣ!!!ΛΕς ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΣΟΥ???ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟ ΚΗΠΟ ΜΕ ΤΑ ΛΙΟΝΥΑΡΙΑ ΜΑΣ!!!ΧΙ,ΧΙ,ΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ελενα δεν ξερω αν με θυμάσαι εγω γεννησε 28 Ιουνιου ενα κοριτσάκι.Επέστρεψα στην δουλειά πριν δύο μήνες, στην αρχη είνα δύσκολα μετά ομως συνηθίζεις.

Το κοριτσάκι σου είναι πανέμορφο μια γλύκα.

Σου εύχομαι οτι καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzef έγραψε:

Γεια σου Ελενα δεν ξερω αν με θυμάσαι εγω γεννησε 28 Ιουνιου ενα κοριτσάκι.Επέστρεψα στην δουλειά πριν δύο μήνες, στην αρχη είνα δύσκολα μετά ομως συνηθίζεις.

Το κοριτσάκι σου είναι πανέμορφο μια γλύκα.

Σου εύχομαι οτι καλύτερο.

ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΧΡΟΝΙΖΕΤΑΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ... ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενα και καλως ηρθες και παλι......δεν με ξερεις μιας και γραφτηκα στο φορουμ αφου εφυγες αλλα εχω διαβασει αρκετα ποστ με τη συμμετοχη σου........

εγω ειμαι η γιωτα ειμαι 25 χρονων και εγω ενα αγορακι σχεδον 14 μηνων και ειμαι εγκυος στο δευτερο!!!!!!!!

κουκλα η μικρη σου.....να την χαιρεσαι!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες και πάλι...

Είμαι η Βάσω, 26 χρονών, δεν έχω ακόμα μωράκι αλλά θα μου έρθει κι εμένα ;)

Η μικρή σου ζουζούνα είναι μια κουκλίτσα!Να σου ζήσει!!!

Θα τα λέμεεεε!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα καλωσόρισες και πάλι!!

Να χαίρεσαι το υπέροχο μωράκι σου! Είναι σκέτη κουκλίτσα!

Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ αλλά κι εγώ έχω πέσει πάνω σε δημοσιεύσεις σου!

Είμαι η Ιφιγένεια, 30 ετών σχεδόν και έχω κι εγώ μία κορούλα ίση με τη δική σου (20-08-08 γεννηθήκαμε εμείς), το γνωστό Μαράκι! :)

Θα χαρώ να τα λέμε!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κι'απο εμενα Ελενα... εγω ειμαι η Μαρινα και εχω ενα αγορακι ενος ετους, τον Μιχαηλ Αγγελο... θα χαρω να τα λεμε... φιλια πολλα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...