Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΔΕΙΞΕ..........


Recommended Posts

Δύο σάκους!!!!!!!!Ακόμη δεν έχουμε συνέλθει από το σοκ!!!!!!!!!Και πραγματικά ήθελα τρία παιδιά, αλλά ποτέ δεν μου είχε περάσει στο μυαλό ότι θα κάνω δίδυμα!Δεν είναι βέβαια 100% ακόμη, την άλλη εβδομάδα θα είμαστε σίγουροι, γιατί υπάρχουν περιπτώσεις που ο ένας σάκκος απορροφά τον άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ!ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΑΓΩΓΗ ΜΕ SERPAFAR.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΡΑΓΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΩΟΘΥΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΑΡΙΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΔΙΔΥΜΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σου!!!!

με το καλο τα διδυμακια σου.

κι εγω το ιδιο επαθα...

πήγαμε στο νοσοκομειο με αποκολληση και πιθανη αποβολή και τελικά οχι ένα βρήκαμε αλλα δύο. φαντάσου χαρα.

να δεις τι ωραία που είναι να κουνιούνται δυο μέσα στην κοιλιά και να τσακώνονται πιο τεντώνεται πιο πολύ.

αντε θα έχουμε να πουμε και πολλα.

πολυ πολυ προσοχη!!!!!!!!!!!!!!

και παλι με το καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα τι υπέροχο!

Με το καλό γλυκιά μου!Και εμείς πριν λίγες μέρες(6η εβδ+6 μέρες)ακούσαμε τις δύο καρδούλες,και ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω!!!

Σε ποια εβδομάδα είσαι;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Με το καλόοοο!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Φοβερό να πηγαίνεις να δεις την κουκιδίτσα σου... και να βλέπεις 2!! Μπράβο κοπέλα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Για την κοπέλα που ρώτησε είμαι στην 5η εβδομάδα. Την άλλη εβδομάδα θα ακούσουμε την καρδιά ή τις καρδιές!!!Και ναι έπαιρνα όντως τα serpafar, αλλά να σας πω την αλήθεια δεν φανταζόμουν ότι θα έκανα διδυμάκια, εδώ ούτε ένα δεν μπορούσαμε να πιάσουμε τόσον καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι υπέροχα νέα...

Και εγώ παρακαλάω να κάνω δίδυμα... Είναι μοναδική εμπειρία...

Σου εύχομαι τα καλύτερα και με το καλό η εγκυμοσύνη σου κοριτσάκι μου !

Την καλύτερη τύχη να έχεις !

Φιλιά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό!!!

έχω έρθει σε επαφη , λόγω δουλειάς, με δίδυμα παιδακια και μου φαίνεται ότι είναι κατι το εξαιρετικό!!!

όλα να πάνε καλα και να έχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πόσο θάρρος μου δείνεις. Και γω στα serpafar και περιμένω ή μάλλον δεν περιμένω την καταραμένη την άλλη πέμπτη.

Να σε καλά κορίτσι μου και με το καλό να τα πάρεις στην αγκαλιά σου,

Πόσο κουράγιο παίρνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...