Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΠΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΜΕ ΝΤΕΤΟΛ,ΤΟ ΚΑΦΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ,ΜΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΔΙΟΤΙΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ:unsure::dry::huh:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ....ΚΑΝΩ ΧΑΖΟΜΑΡΑ? ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΤΑ ΒΑΖEI EDV KAI KAIRO..:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aρκουδακια που δεν εχουν μπαταριες τα βαζω στο πλυντηριο μαζι με τα ρουχα του και το απορρυπαντικο του.

Παιχνιδια οδοντοφυιας τα πλενω με ζεστο νερακι και αυτα με τις μπαταριες τα κανω και με μωρομαντηλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι καλημέρα! Κουδουνίστρες, μασητικά κτλ κτλ, με ζεστό νερό και απορρυπαντικό πιάτων.

Λούτρινα δεν της είχα όταν ήταν μωράκι. Μετά τους 6-7 μήνες της έδωσα να παίζει και ακόμα δεν τα έχω πλύνει γιατί απλά δεν τα δίνει σημασία. Τα εκπαιδευτικά που έχει τώρα, π.χ. σαλιγκαράκι, κρίκοι, χελωνίτσα κτλ κτλ της φίσερ πράις με τα μωρομάντηλά της κανά δυο φορές τα έκανα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...