Μετάβαση σε περιεχόμενο

ti bohtheia sas.


Recommended Posts

filenades mou kalhmera sas mou eipe o giatros mou apo thn 3 mera ths periodou na ksekiniso ta serpafar mexri thn 7 mera.gnorizei kapoia filh an einai kala kai kata poso bohthoune gia egkumosinh;as me bohthisoun oses files gnorizoun euxaristo filia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου soulitsa!

Εγώ πήρα τα serpafar 3 φορές. Εμφανή συμπτώματα δεν είχα και απ'ότι ξέρω δεν είναι καλό να τα πάρεις πάνω από 6 φορές.

Στη δική μου περίπτωση δεν έκαναν δουλειά.. Έκανα δηλαδή αυγουλάκια αλλά παιδάκι δεν έπιασα.. Έχω όμως διαβάσεις για κοπέλες που έπιασαν σχεδόν αμέσως.

Εύχομαι εσύ να πιάσεις με την πρώτη!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soulitsa έγραψε:

filenades mou kalhmera sas mou eipe o giatros mou apo thn 3 mera ths periodou na ksekiniso ta serpafar mexri thn 7 mera.gnorizei kapoia filh an einai kala kai kata poso bohthoune gia egkumosinh;as me bohthisoun oses files gnorizoun euxaristo filia.[/quote

Σουλιτσα μου καλημερα,εγω πηρα σερπαφαρ 4 μηνες απο τη 3η εως την 8η μερα,εκανα αυγουλακια απο 2 και πανω καθε φορα αλλα σπορακι δεν επιασα...εγω βεβαι εχω προβλημα με σαλπιγγες η μια εχει αφαιρεθει λογω εξωμητριου περυσι και η αλλη εχει παλι συμφησεις...Ετσι την επομενη Παρασκευη ξεκιναω τις ενεσεις για την εξωσωματικη και ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!!!Υπαρχουν ομως κοπελες εδω που εχουν μεινει αμεσως..προσφατα η ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κ. ειναι εγκυουλα απο την πρωτη νομιζω χρηση με σερπαφαρ...αν παςστις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης θα το δεις και εχει και σχετικο θεμα στο προσπαθω αρκετο καιρο...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!!

Φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα, τωρα εγω αμα σας πω οτι δεν το ξερω αυτο το φαρμακακι???

το περνεις αμα εχεις πολυκυστικες και δεν κανεις αυγουλακια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

κοριτσακια μου καλημερα, τωρα εγω αμα σας πω οτι δεν το ξερω αυτο το φαρμακακι???

το περνεις αμα εχεις πολυκυστικες και δεν κανεις αυγουλακια???

με αυτο το φαρμακο κανεις αυγουλακια......σε περιπτωση που δεν μπορεις να τα κανεις μονη σου......:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα πήρα για 3 μήνες. Έκανα ωοθυλάκια πάνω από δύο και του 2 μήνες είχα δύο πολύ μεγάλα. Τελικά δεν τα κατάφερα.

Υπάρχουν όμως κοπέλες που τα έχουν καταφέρει με τα συγκεκριμένα χάπια.

Επίσης πρέπει να σου πω ότι δεν είναι αθώα τα χάπια αυτά και δεν πρέπει να τα παίρνεις για πολύ καιρό, τουλάχιστον από αυτά που ξέρω.

Σου εύχομαι καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...