Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιποιηση ποπου!!!


Recommended Posts

Καλημερα!Ειχα μια περιπετεια με την μικρουλα μου (2,5 μηνων)και νοσηλευτικαμε για τεσσερις ημερες στο νοσοκομειο παιδων-Καραμανδανειο στην Πατρα.Πολυ περιπετειωδες σ/κ.Μας βρηκε και ο σεισμος μεσα...αλλα δεν ειναι, αυτο το προβλημα μου.Η μπεμπουλα μου εκανε εμετους,πρασινες διαρροιες και δεν ετρωγε (ευτυχως τωρα ειμαστε καλα) αλλα σημερα διαπιστωσα οτι παρα τις κρεμες που βαζω στον ποπο,τελικα αρχισε να ανοιγει,ισως απο τις διαρροιες η τα φαρμακα και τα πολλα τσια λογω ορου.Τι μπορω να κανω?Δεν θελω να υποφερει αλλο...την τσιμπαγανε συνεχεια εκει μεσα και τωρα δεν θελω να κλαιει καθολου...Help!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα , το ιδιο προβλημα αντιμετοπισα καιεγω με την κορη μου 10 ημ. ηταν στην μοναδα 4 ημ. και εκει ανοιξε, ανοιξε τοσο που ματωνε μερικες φορες!μεσα στη μοναδα της εβαζαν ενα ειδικο μελανι, εκανε δουλεια, οταν βγηκαμε η παιδιατρος μας μας ειπε και βαζαμε εναλλαξ σουντοκρεμ και κενακομπ και πριν την κρεμα να την ψεκαζω στο σημειο του προβληματος με το υαματικο νερο της αβεν, σε 3-4 μερες ειχε σχεδον επουλωθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα , το ιδιο προβλημα αντιμετοπισα καιεγω με την κορη μου 10 ημ. ηταν στην μοναδα 4 ημ. και εκει ανοιξε, ανοιξε τοσο που ματωνε μερικες φορες!μεσα στη μοναδα της εβαζαν ενα ειδικο μελανι, εκανε δουλεια, οταν βγηκαμε η παιδιατρος μας μας ειπε και βαζαμε εναλλαξ σουντοκρεμ και κενακομπ και πριν την κρεμα να την ψεκαζω στο σημειο του προβληματος με το υαματικο νερο της αβεν, σε 3-4 μερες ειχε σχεδον επουλωθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα , το ιδιο προβλημα αντιμετοπισα καιεγω με την κορη μου 10 ημ. ηταν στην μοναδα 4 ημ. και εκει ανοιξε, ανοιξε τοσο που ματωνε μερικες φορες!μεσα στη μοναδα της εβαζαν ενα ειδικο μελανι, εκανε δουλεια, οταν βγηκαμε η παιδιατρος μας μας ειπε και βαζαμε εναλλαξ σουντοκρεμ και κενακομπ και πριν την κρεμα να την ψεκαζω στο σημειο του προβληματος με το υαματικο νερο της αβεν, σε 3-4 μερες ειχε σχεδον επουλωθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα , το ιδιο προβλημα αντιμετοπισα καιεγω με την κορη μου 10 ημ. ηταν στην μοναδα 4 ημ. και εκει ανοιξε, ανοιξε τοσο που ματωνε μερικες φορες!μεσα στη μοναδα της εβαζαν ενα ειδικο μελανι, εκανε δουλεια, οταν βγηκαμε η παιδιατρος μας μας ειπε και βαζαμε εναλλαξ σουντοκρεμ και κενακομπ και πριν την κρεμα να την ψεκαζω στο σημειο του προβληματος με το υαματικο νερο της αβεν, σε 3-4 μερες ειχε σχεδον επουλωθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...